reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

U nas raczej nie ma pobudek nocnych ( no oprócz tych na papu).
IWONKA ja miałam takie przejścia z lekarzami, że teraz każdą diagnozę potwierdzam u innego lekarza. Trzymam kciuki, żeby z bioderkami było wszystko ok.
KASIEK, MEGII u nas na posiew moczu od dzieci przyjmują tylko mocz złapany bezpośrednio do pojemniczka ( żadnych woreczków). Robiłam już 2 razy bo Antek ma zakażenia ukł moczowego i za każdym razem namęczyłam się jak głupia żeby złapać te siuśki.
 
reklama
Oj, szkoda, że wczoraj tego nie przeczytałam, bo teraz właśnie Adaś leży sobie z przyklejonym woreczkiem:zawstydzona/y:
 
Megi udało mi się złapać te siuśki:tak: a Tobie? U mnie przyjęli w woreczku, wynik badania ogólnego będzie już dzisiaj a posiew do tygodnia.
 
oj nie było mnie tydzień a tyle się wydarzyło, wróciłam do pracy od poniedziałku mała poszła do żłobka i znowu wróciła chora tym razem ucho:szok: biedulka płacze juz dwa dni a ja byłam przekonana ze to brzuszek:baffled: tak się wyginała nóżki kuliła a to ucho:sick: dostała antybiotyk zobaczymy jak to bedzie:no: zaczynam szukac niani bo ten żłobek to bokiem nam wychodzi - może jak podrosnie troche to znów spróbujemy...:sick::sick:
 
Własnie wrociliysmy z wizyty kontrolnej u ortopedy,jak bylismy osattnio to wszytsko bylo ok tylko lewe bioderko troszke slabsze ale lekarz kazla kalsc mala duzo na brzuszku,a dzis okazalo sie ze czeka na szeroka pielucha na 20cm ktora mala ma nosic 20godz na dobe przez 6 tyg.Siedze i placze bo nie wyobrazam sobie jak ja mam ja tak unieruchomic kiedy ona zaczyna siadac probuje raczkowac na brzuszku do tylu........wiem ze to dla jej dobra ale jak widzialam jak plakala i piszczala kiedy lekarz pokazywal mi jak zakladac to pieluche to az mialam lzy w oczach...ale pojde jeszcze prywatnie do ortopedy juz zapisalam mala na 4 grudnia...oby nie potrzebna byla ta pielucha tylko jakies cwiczonka......trzymajcie kciuki dziewczyny
Iwonko moja małą już od dwóch miesięcy nosi rozwórkę, czasem marudziła i sie prostowała jak jej nakładałam ale po jakims czasie sie przyzwyczaiła- takie maleństwa szybko się przyzwyczajają ...na poczatku tez mieliśmy pieluchowac ale nic z tego nie wyszło bo sie pogorszyło tylko zmarnowaliśmy 4 tygodnie bo wkoncy zalozyli jej rozwórke ... nie martw się lepiej teraz niż w dorosłym życiu ma utykać...zleci jak nic ja też rozpaczałam a teraz już mi to za bardzo nie przeszkadza tylko źle się dzieciątko nosi
 
Oj biedulka z tej Martynki,ale tak to jest wlasnei w tych zlobkach i przedszkolach same chorobska wszedzie:-( ..Trzymajcie sie i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia..Wiki przesyla duzo calusow dla Martynki:-)
 
upsss, za bardzo się starałaś, żeby wszystko było dobrze i to pewnie dlatego;-) Jutro może się uda. u mnie w soboty też robią te badania. Własnie odebrałam wynik ogólnego podobno mocz czyściutki. Zobaczymy w przyszłym tygodniu jak posiew.

Kurcze Emilianka, Bidulka Martynka:zawstydzona/y: ból uszka dla maluszka to naprawdę koszmar:zawstydzona/y: ale zuch dziewczynka z niej napewno szybko wyzdrowieje. A jeśli chodzi o rozwórkę to naprawdę jestem pod wrażeniem. TAka mała osóbka a taka dzielna!!!!!!!

Iwonko85 ja się nie znam na rozwórkach i pieluszkowaniu itp. ale Emilianka jak widac wie co mówi. Oczywiście trzymam za Malutką kciuki!
 
Iwonko Od Mojej Kolezanki Corka W Listopadzie Skonczyła Roczek Ale Od 3 Miesiaca Była W Gipsie Az Do 6 Potem Dali Jej Rozporkr Az Do 11 Miesiaca Wszysko Sie Unormowło Na Poczatku Jest Ciezko Ale Dziecko Po Jakims Czasie Mysli Ze Tak Ma Byc I Sie Przyzwyczaja My Matki Przechodzimy To Gorzej Niz Dzieci Sama Byłam Swiadkiem Jak Mała Z Ta Rozprka Raczkowała Do Tyłu Ubaw Po Pachy Jak Widzisz Dzieci Nie Da Sie Oszukac One Maja To Zakodowane Co Czeba Robic W Danym Czasie Tyle Tylko Ze Nie Mogli Jej Niczego Pokazywac A Jak Juz Lekarz Stwierdzil Ze Wszystko W Porzadku To Nie Mogli Jej Pokazywac Kroczkow Do Chodzenia Ale Mała Szybko To Opanowała I Teraz Juz Bardzo Smiga Lepiej Dla Niej Jak Wykryto To Teraz Niz Jakby Juz Umiała Raczkowac Czy Tez Chodzic.bedzie Dobrze Zobaczysz Wszystkie Jestesmy Z Toba Badz Dzielna Lipcowa Mamusia Buziaczki Dla Was
 
reklama
Moje Malenstwo Jest Dzisiaj Bardzo Zmierzle I Placzliwe W Nocy Budził Sie Co Godzine Z Krzykiem Nie Ma Goraczki Ale Nie Chce Mi Zabardzo Jesc Dobrze Ze Chociaz Pije Mysle Ze To Kolejny Etap Zabkowania Dziasła Ma Gorace Jak Piec Hutniczy.kolezanka Mi Poradziła Abym Zrobila Badanie Moczu Bo Jej Wojtus Jest Starszy Od Kuby O 1,5 Miesiaca A Juz Przeszedł Ostre Zapalenie Drog Moczowych I Zaczynało Sie Tak Samo Jejku Nie Wiem Co O Tym Myslec.poradzcie Mi Cos Prosze
 
Do góry