reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

Kaju, tak sie ciesze, ze u Nadusi juz lepiej:-) , zreszta wiedzialam ze tak bedzie:tak: Powodzenia na szczepieniu. Moj Miki jest po jednym (4 zastrzyki) i zaraz po przyjsciu do domu dalam mu 0,4 ml Tylenolu dla niemowlakow, ale nie wiem czy w Polsce to jest. Lekarz kazal, tak na wszelki wypadek, zeby go troszke wyciszyc. I bylo dobrze:tak: Ale pamietam ze ktos pisal o ziolowych czopkach na uspokojenie Viburcol. Zreszta sama zobaczysz, czy bedzie w ogole cos potrzebne i najlepiej od razu zapytaj sie pediatry.
 
reklama
hmm... mój dobrze zniósł, bez sensacji ale moze dlatego, że dostał tylko jeden zastrzyk, ale łezka w oku się zakręciła jak kwilił po zastrzyku
 
A ja umieram ze strachu.
Drgawki Michałowi dalej nie przechodzą więc zdecydowaliśmy się na wizytę u innej dr, prywatnie- podobno bardzo dobrej, polecało nam ją całkiem spore grono rodziców.
Wizyta trwała jakieś 0,5h i badało Misia dwie lekarki, ogólnie ciałko Misia jak to powiedziała jedna z lekarek jest zdrowe ale nie wypowie się na temat drgawek dopóki nie będzie USG główki (ide dziś na 15,30). Jeśli to drżenie to nic poważnego ale jeśli to drgawki i jeśli będą jakieś zmiany w mózgu to może to oznaczac epilepsje. Od wczoraj ze strachu stale mi się cisną łzy. BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :-(
 
megii,rozumiem cię,każda matka by tak się zachowywała gdy dziecku jest źle...ja tylko głęboko wierzę,że Michasiowi nie grozi epilepsja i że te drgawki to przejciowa sprawa...trzymaj sie i nie płakusiaj kochanie,mocno trzymamy kciuki za twojego maluszka,oby był zdrowy,jestesmy z tobą!:tak:
 
Dziękuję Olu, jakiekolwie słowa otuchy naprawdę są mi bardzo potrzebne. Arek mnie pociesza, że dziś jest 13 w piątek i dziś Miś kończy 3 miesiące więc to musi byc szczęliwy dzień. Oby
 
KOCHANIE TY MOJE MUSISZ WIERZYĆ ŻE BEDZIE DOBRZE


MICHAŁKU !!!!
Z OKAZJI UKOŃCZENIA PRZEZ CIEBIE TRZECH MIESIĄCZKÓW ,ŻYCZE CI KOCHANIE DUUUUŻO ZDRÓWECZKA ,BY TWÓJ BUZIACZEK BYŁ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY IDUUUUUUZIO ZABAWEK!!!

www.gify.prv.pl_twiti%20(5).gif


A TU WKLEIŁAM CI WRÓŻKĘ ,NIECH OPIEKUJE SIĘ TOBĄ!!
 
Misio dziekuje za życzenia :-)
Jestem trochę spokojniejsza, bo Usg wyszło ok, jest mała asymetria prawa komora większ od lewej ale w granicach jakiegoś wariantu anatomicznego. Idzemy w środe na konsultacje neurologiczną wtedy może całkiem się uspokoję a do tego czasu jeszcze się trochę pozamartwiam.
 
reklama
Do góry