reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Agar u nas było to samo tylko, że przy karmieniu, Adasiowi aż kropelki potu na głowie i czole wychodziły. Dlatego teraz dostaje 4 kropelki D3 + Multi Cebion też 4 krpelki (tam też jest D3 w składzie). U Adaśka to było rozmiękanie kości czaszki, to nic poważnego jeśli oczywiście zacznie się w porę leczenie, to były wczesne objawy krzywicy:baffled:
 
reklama
A jakie to jest duże ciemiączko? My też regularnie dajemy Devikap jako D3 ale czasem Oliwier ma spocony łepek po cycaniu....
Iwa77-mi sie wydaje,że Szymusiowi coś dolega,a może rzeczywiście warto zrobić posiew moczu jak megii,kaja25 i kasiek? na twoim miejscu przeszłabym sie do dobrego pediatry,ciężko coś wnioskowac bez dokladnego wywiadu i bez znajomości tematu,napewno lekarz sprawdzi czemu synek jest taki niespokojny i coś doradzi...powodzenia Iwa i daj znać jak się Szymek czuje!:tak:
Dziewczyny,ja mam inne pytanie:czy jak dziecku coś dolega a jest się poza miejscem zamieszkania to można iśc do innej przychodni żeby pediatra nas przyjął?
 
Jasne, tylko jak skończy dziecko 6 miesięcy to musisz mieć legitymację ubezpieczeniową lub inny dokument potwierdzający ubezpieczenie. No i koniecznie książeczkę zdrowia dziecka, bez niej ani rusz.
 
Ale przy konieczności pomocy doraźnej każdy lekarz ma podobno obowiązek przyjąć takiego malucha!!!!!Nawet jeśli chodzi "tylko"o atak kaszlu czy silny katar...
 
Olu , wielkie dzięki za radę. Jutro dowiem się co i jak z tymi badaniami. Cofnęłam się kilka postów dalej i dokładnie wczytałam się w to, co pisała Kasiek i Megii. Objawy są te same, więc koniecznie muszę zrobić ten posiew.
 
kaja25 ostatnio na wizycie ciemionczko było w normie, ale teraz to sama nie wiem.
Wydaje mi się, że jest małe. A jakie powinno być????
 
Jak jest małe to wszystko w porządku.Jesli lekarzowi psuje to sie nic nie martw.Nadia ma zaduże ciemię i dlatego też mialam problemy z tym poceniem sie.NAjlepiej spytaj lekarza bo tak jak mowi K@SIEK MOZE TO BYĆ ZA MAŁO WIT d3.
 
reklama
U nas jest ciemiączko 1,5 na 1,5cm.

KASIEK ja miałam to samo, tzn lekarka kazała zrobić tylko ogólny mocz do kontroli, ja sie uparłam i zrobiliśmy ogólny i posiewowy. W ogólnym wyszły nieliczne bakterie w p.w. a w posiewie wyszedł enterobakter 10^4!! Zmieniliśmy lekarkę.
 
Do góry