reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

Ewanku gdzie to kupie??W aptece??Nadii wyskoczyło jakieś brzydkie odparzenie.Wydaje mi sie że kupiłam jakieś dziwne perfumowane pampersy,moze to z tego.......
 
reklama
Słoneczka zdrowiejcie nam szybciutko!!!!

Kaja ma zatkany nos :( oddycha w nocy przez buzie a jak ma cumla to jakby chrapała.
Nie ma katarku ale cos nosek jej sie przytyka.
Probowałam ostatnio gruszki ale nic nie pomogło ale mała strasznie krzyczy i sie rzuca :o( Jak moge jej inaczej pomoc?
 
kaja-w każdej aptece powinnaś to dostać, to taka płaska plastikowa butelka, mleczko trzeba wstrząsnąć, dla Danonka rewelacja
 
Ja wam powiem ,ze jetem juz na skraju wykonczenia nerwowego z tym katarem malego.Niby glupi katar(ktory chyba powoli sie konczy) ale Witek drze sie w nieboglosy przy odciaganiu z noska frida , przy zakrapianiu a nawet przy wycieraniu noska chusteczka kiedy gilony wisza mu az do buzi:no::-( Do tego nie wiem czy mu jakies zeby nie ida bo od dwoch dni strasznie marudzi.Ciagle placze i sie zlosci o byle co.Ja chyba zaczne sie melisa raczyc bo dluzej tego nie wytrzymam:sorry::oo2::hmm:
 
No to ja dalej w gronie zasmarkańców tyle że razy 3:-D:-DAle chyba pomału tracę cierpliwość ich zrzędzeniem żei mnie przydałaby się meliska .Chyba też sobie zaaplikuje :-)
 
hehe no to chyba zaraz zalozymy forum dla zasmarkancow :-D;-)
Witek dzis narazie troche spokojniejsy ale zobaczymy co bedzie jak wstanie.Ja juz rano do sniadanka wypilam meliske na wszelki wypadek:-D
Ide cos zrobic w domu bo jak mi sie obudzi tak wczesnie jak wczoraj to sie chyba zalamie i wyjde z domu:sorry2:;-)
 
reklama
Wspolczuje malym zasmarkancom i ich meczacym sei mamusiom!!!
U nas katarek zwalczony!!! Codzienna kapiel w "erkältungs-bad" Penathena, smarowanie piersiatek mascia rozgrzewajaca dla dzieci i kropienie noska pomogly!!!
Musze tez powiedziec, Corsini jestes wielka bo klotrimazol pomogl! Pupeczka znow gladka jak nalezy!!!
Niestety nerwy jak u niektorych maluszkow bo rzucaja sie kolejne zabki, ale ja to olewam i udaje ze nie widze- pomaga takie lekcewazenie humorkow malego!!!
 
Do góry