reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

super,że Oleńka zdrowa.:-)...Iwonko ja tez zaczynam się kiepsko czuc i coś mnei łapie ..więc sobie i Tobie dużo zdrówka życze..
 
reklama
Dziewczyny, a ja znowu w kupowym temacie....

Julka robila do tej pory jakies 3, max. 4 kupy dziennie. Od jakiegos tygodnia potrafi ich zrobic 6 do osmiu i luzniejsze, ale nie biegunkowate, takie "rozmazane". Daje jej od tygodnia lakcid no i boje sie ze mi nic nie przytyje:(

Ile kupek dziennie robia wasze dzieci?
 
Moj robi od jednej do dwoch porzadnych kupek na dzien, czasami wiecej ale to zalezy od tego ile je! W kazdym razie na dziendobry jest kupka murowana i nigdy jakas twardsza ale to chyba dlatego ze on strasznie duzo pije!!!
 
U mnie tez Witus robi zawsze rano a potem najwyzej jeszcze dorabia po trochu ze trzy razy cos malego.
Jagusiu przyjrzyj sie diecie malej.Moze dawaj wiecej gotowanej marchewki i ryzowych produktow?
 
Dzieki dzieki dzieki!!!...ja wlasciwie nic nie zmienialam w diecie.

Julinek je nadal 2 razy dziennie grysik ryzowy i raz deserek z ryzem i jablkiem albo bananem. Wiecej natomiast pije (do 200 ml herbatki dodatkowo), nie wiem czy to moze miec jakis wplyw? Jedziemy prawie wylacznie na sloiczkach bo ani Aneczkowego kurczaka z jablkiem ani mojej zupy moje dziecko nie zje.
Chcialabym jej zapodawac juz jakies paroweczki, jutro musze sie zapytac w osiedlowym sklepie.
 
u nas z kupkami średnio jedna-dwie na dzień

załapaliśmy pierwszego kleszcza! wlazł do ucha Danonkowi, więc natychmiast po zauważeniu na pogotowie a kiedy lekarz chciał go usunąć ta cholera zaczęła uciekać-czyli nie był mocno wpity tylko dopiero szukał miejsca! na razie nie ma żadnych niepokojących objawów więc może nie był kleszcz zakażony żadnym paskudztwem... oby...
 
Ja w sprawie kupek to nie moge za wiele powiedzie, bo tak jak miki mial od malego problemy , to widze ze je nadal ma, bo wasze szkraby robia tak czesto, a moj raz czasami 2. No zdarza sie ze i 3 zrobi, ale regola to 1:tak:Ostatnio znowu mu sie zatamowalo, i musialam glicerynke wpusczac. Takze co dziecko, to inaczej.:tak:
Ewanku dobrze ze tak szybko zareagowaliscie, te kleszce to cholery sa straszne:tak:
 
O rany Ewan ja sie boje kleszczy potwornie bo mieszkamy prawie w lesie.Mamy w domu sprzet do usuwania kleszczy bo lapia je ciagle nasze koty i psy.Moj Tata tez ostatnio zlapal.Szkoda ,ze na to paskudztwo nic nie wymyslili jeszcze skutecznego do odstraszania:baffled:
 
reklama
no niestety ani skutecznego odstraszania ani skutecznego zapobiegania boreliozie po ukąszeniu jeszcze nie wymyślili, ale mam nadzieję, że nie załapie niczego jak mamusia-chociaż mnie, cholery, mało co bierze he he
 
Do góry