reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Kochane..potrzebuje pomocy. Mala robi mi od trzech dni luzne kupki i bardzo ich duzo. Temperatury nie ma, zeby pewnie wychodza (choc mamy juz osiem a ja nie mam pojecia ile jeszcze moze wyjsc). To nie biegunka bo nie woda tylko takie wszystko luzne. I co ja mam na to robic????
 
reklama
Jagusiu u mnie to samo było z kupkami,,też Wikunia robila lużne kupki,myślałam,że coś ejst nie tak ale to od ząbków:tak:..więc się nie martw skoro gorączki nie ma to jest ok....a tak przy okazji to nieżle sie sypnęły ząbki Julinkowi ...brawo:-):-)
 
Dzieki dzieki:)
Mam nawet w domu lakcid ale bez ulotki - kwiatywewlosach do czego wsypywalas te ampulki??
WIKI - sypnely sie jak tralala i zastanawiam sie ile jeszcze????
 
Ząbeczki idą jagusiu,tak jak piszą dziewczyny. U czerwcowych maluszków już niektórym czwórki wylazły to może Julinka jako pierwsza lipcowa dzidzia będzie miała czwóreczki?
A ja mam pytanko: czy wasze dzieci też nauczyły sie kopać?:szok: Oliś kopie mnie jak go karmię,usypiam,jak sie złości i bawi-odkrył w sobie dziką kobyłę czy co? A ruchliwy sie zrobił jak mała torpeda;-):-D:szok:
 
Olu .niestety moja mała też jest taka złośnica.I prawde mówiąc zaczyna mnie to martwić .....
 
Jagusiu ja sie na zabkach w ogole nie znam ale skoro tak dziewczyny pisza to pewnie prawda;-):-) Z moich rad to zreszta to samo co pisala kwiatywewlosach.Dawaj koniecznie duuuzo picia bo takie maluszki szybko sie odwadniaja.Sprobuj moze marchwianki z ryzem (podobno hipp takie robi) ale nie wiem czy dostaniesz u siebie.
 
Ola nareszcie wyzdrowiala za to wsyztsko przeszlo na mnie i teraz ja ledwo mowie...

Wszystkim chorowitkom zyczymy powrotu do zdrowka
 
reklama
Do góry