reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

reklama
Ja też podawałam Zuzi Ferrum Lek...I wiesz,dziś zrobiłam mały test na sobie...Dość szybko łyknęłam ale nie zafarbowały mi zęby...
 
hihi dobre kociu:-D dzięki za poświęcenie;-) tyle że to podobno po dłuższym czasie podawania żelaza cos takiego się robi:baffled: ale może po tym Ferrum będzie ok,zaryzykuję;-) Aaaa,nawet dostałam na to receptę,spojrzałam własnie:zawstydzona/y::tak:
 
a Oskarek dalej chory ,właśnie byłam z nim u doktora i dostaliśmy inny antybiotyk.Przedtem był Ceclor a teraz Bactrim i flegamine.Już zaczynam mieć dość:sick:.Z jednego choróbska wchodzi w drugie
 
Biedny Oskarek dużo zdrówka dla niego i innych chorujących dzieciaczków oby chorób jak najmniej.
 
Wiolu szczerze współczuję:-(.Oskarku kochany zdrowiej szybciutko....kurcze skąd te choróbska się biorą i czemu akurat łapią nie miałam problemu z chorobą Wikuni i nie dostała ani razu antybiotyku..oby tak alej..

Wiolu przesyłam moc uścisków dla OSKARKAi Ciebie kochana bo napewno masz dość..
 
Wiolcia,ściskam Ciebie i Oskarka mocno,musicie w końcu to paskudztwo zwalczyć,główka do góry!:tak: A może spróbuj malutkiemu podawać probiotyki albo Cebion Multi na wzmocnienie,napewno jest wyczerpany tyloma dniami choroby i organizm nie ma siły się bronić przed kolejną inwazją wirusów:sick:...życzę morza zdrówka i nareszcie wytchnienia dla Ciebie słonko!:tak:
 
Oskarku zdrowiej szybciutko!!!!!Usciski i pozdrowionka od cioci Iwony i Brianka.
Nasz maluszek znowu cale dnie trzyma sie za uszka...mam wrazenie ze ida mu teraz gorne jedynki..i to dlatego,wtedy gdy bral antybiotyk i ponoc mial zapalenie uszek..wyszly dolne zabki..i pozniej jak reka odjal.narazie wstrzymam sie z pojsciem do lekarza,bo zapewne znowu skonczylo by sie na antybiotyku,a to tak oslabialo nasza kruszynke..
 
reklama
Do góry