reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

Asiu daję jej syrop i właśnie na noc przed snem dostaje..może właśńie to jest przyczyna...albo ząbki jak piszesz bo akurat jej wychodzą kolejne dwa...dziękuje bardzo za wyjśnienie,teraz jestem spokojniejsza..:tak:
 
reklama
Oj Zuzinku,biedactwo,oby maści pomogły i suche placki zniknęły!
A u nas po 10 dniach choroby i tygodniowym pobycie w górach Oliwierek bardzo schudł:-( :-( :sick: normalnie same kości i skórka:eek: rzeczywiscie mniej je ostatnio i znów od wczoraj gorączkuje bo mu górne ząbki idą...Ale tym brakiem apetytu i jego wyglądem się martwię:-( to chyba raczej nie jest normalne że taki maluszek może tak schudnąć:eek:
 
No i nas znów dopadło,i mnie i Olisia:-( :-( :wściekła/y: ja mam katar gigant a malutki kaszle,leje mu się z noska,marudzi-dostaliśmy leki wziewne przez taką specjalną tubę,która się dozuje lek przykladając maske do buzi-mały tego nienawidzi apropos:dry: może któras to stosowała? Pozyczyli nam w przychodni nową,nazywa się BABYHALER...obyło sie bez antybiotyku ale jutro musze zrobić Oliwerkowi morfologię,żeby sprawdzić,czmu tak wpadł z jednej choroby w drugą:confused: obstawiak zimną majówkę i zmianę klimatu:-(
 
SZkoda Olisia.Now sumie to sie mu nie dziwie ze tego nienawidzi.Gdy tylko probuje przytrzymać głowe Nadii i musze ją unieruchomić to walczy jak prawdziwy lew:szok:
 
O jejku Oliś biedaku Ty nasz kochany , zdrówka życzymy i buziaki ślemy.

Oleńko ten lek stosowała moja koleżanka u córy, jest podobno bardzo dobry i najlepiej ponoć jak dziecko przy tym płacze bo szlochając dobrze się to aplikuje. Tak radził Ulce ich pediatra.
 
Olisiu i Olu wracajcie szybciutko do zdrowka i dbajcie o siebie.Na ogolnym napisalam Ci co polecam na takie ciagle przeziebienia;-)
 
reklama
BIEDNY OLIŚ.WRACAJCIE DO ZDRÓWKA OLEŃKO I OLISIU
A u nas też nawrót choroby,dalej pozostały resztki 3-dniówki a do tego poszło na gardełko i bierzemy teraz antybiotyk ,bo strasznie szczekał.No i oczywiście nocki z głowy a ja siedzę już teraz trzeci tydzień na opiece .Nie wiem co to dalej będzie:-(
 
Do góry