reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Leyna dlaczego środkowy strumień:confused: przecież jeśli naklejasz woreczek wszystkie strumienie się mieszają:-)

a bo pediatra kazała mi łapać do pojemnika środkowy strumień :baffled: a ponieważ używam woreczków to się zastanawiam jak ten środkowy strumień w woreczek złapać :-)
 
reklama
hi hi to niemożliwe moja droga:-D
Lap co Ci wleci i się ciesz, że złapałaś;-) Ewentualnie do pojemniczka sterylnego możesz próbować złapać środkowy, tak jak pisałam umyć siuraka, podłożyć pojemnik i czekać:-) Powodzenia!
 
A ja dziś dziewczynki tak szybciutko w imieniu KASIULLKI.
Bidulka moja nie ma sił pisać ,skarbeniek jest chory na płucka .
Wcześniej miał z oskrzelkami i głupia pani doktor zapisała mu oprócz zastrzyków na oskrZela :szok: :szok: :no: :no: STERYDY:szok: :szok: :szok: :wściekła/y: :wściekła/y: .Boże zabiłabym to babsko:wściekła/y: :wściekła/y: ,sterydy daje się w ostateczności .Kasia poszła prywatnie do innej pani doktor i zastosowali inne leczenie.Ja też dzwoniłam do mojego doktorka i był w szoku ,chciał zeby kasia przyjechała z małym ale to niestety nie jest możliwe:-( :-( .Trzymajcie kciuki za naszego MIKOŁAJKA żeby wrócił szybciutko do zdróweczka i żeby Kasiullka mogła się uśmiechnąć i zapomnieć o tych złych dniach.
 
o boże co za kretyn a nie lekarz.:wściekła/y::wściekła/y:.chyba bym ukatrupila takiego gnoja..
dużo zdrówka dla Mikołajka trzymaj sie kochany i Ty Kasiullku tez.:-)
 
Kasiullka trzymaj sie i duzo zdrowka dla maluszka.
A lekarza to bym potraktowala ostro...czy oni wogole nie mysla czy ktois im placi za przepisywanie tych lekow kurcze?
 
Ojoj...Mikołajku,duuuuuuużo zdróweczka bidulku kochany! A takiego lekarza bym rozniosła po gabinecie normalnie!!!!:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
Dziękujemy za zyczonka,na szczęście to było krótkie przeziębienie,już jest dobrze i katar sobie poszedł:-) pomogła nam sól morska i frida do odciągania.
Mam tylko problem bo mały...nie może beze mnie spać!:no: Wczoraj byliśmy ze znajomymi wieczorem na kawie i Oliś jak się przebudził i zobaczył ze mnie nie ma to w płacz....rodzice moi musieli długo go uspokajać...:-( a dziś cala jestem w stresie,bo mamy jechac na imprezę ale moja mama ma z małym spac w naszym łóżku to może jak będzie ktoś przy nim to nie będzie płakał...
 
reklama
Mikolajek!!!biedactwo...wracaj do zdrowka....!!!uwazam ze taki lekarz powinien poniesc konsekwencje..w koncu tu chodzi o zdrowie malenstwa!!
Olu mysle ze Olis z czasem przywyknie ze nie zawsze jestes obok...babcia napewno swietnie sobie poradzi w nocy..a Ty sie nic nie martw i baw sie dobrze na imprezce!!!:tak:
 
Do góry