reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Mnie sie moj stryszek tez zapelnia ubraniami Sary, wiec przy drugim dziecku bedzie jak znalazl ;-):-DAlbo przysluze sie mojej siostrze ;-):-)
 
reklama
bedytko suuuuper ciuszki maja.. szczegolnie mi przypadly do gustu te spodnie ocieplane - chyba zaraz wysle mamci jakies pieniazki zeby pozakupowala kurde ciekawe czy by wyslali d stanow ;)
 
o a ja sobie przypomnialam ze moja mamcia kupila szantusi w zeslzym roku czy kiedys tam ocieplane sztruksy.. sliczne bordowe z haftowanymi dodatkami na ngawce :D nigdy nie nakladalismy ich jeszcze bo byly za duze! wiec na te zime jak znalazl!:D ihaaaa
 
robiłam dzisiaj zakupy:-p: Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
zobaczymy co z tego wyjdzie, kupiłam Ali kurteczkę i komplet dżinsowy z bluzą;-)

Bedytka, mam dla pszczoly bardzo podobny komplet do tego http://www.allegro.pl/item466536013_kidsmode_nowy_3cz_komplet_jeansowy_girl_2_ok_92.html (tej samej firmy), tyle ze u innego sprzedawcy kupowany w zeszlym roku i powiem Ci, ze wykonanie pozostawia duuuzo do zyczenia:baffled: No, ale czego mozna wymagac za taka niewielka kase;-)


Pszczola ma pelna szafe ciuchow i jeszcze 2 wory u mojej mamy na przyszle sezony. Jedyne czego nam na zime brakuje, to sniegowcow:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry