reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Ja na szczescie kurteczki kupilam w Realu na wiosne, a ze mialy za dlugie rekawki, to beda tez dobre na jesien. A pozniej niestety bedzie trzeba o czyms pomyslec. Na pewno czeka mnie spacer po lumpeksach i kupowanie spodni, bluzek z dlugim rekawkiem, bo tego nam niestety brak. No i rajstopki, ale to juz nowe - zwazywszy na to, jak moje dziecie sie "wyciera" po podlodze i na podworku to juz od jakiegos czasu uznalam, ze bardziej sie oplaca kupowanie w lumpkach, tylko czasu brak :-D :-D
 
reklama
powiedzcie mamuski tez tak kochacie takie zakupki?:D
Tak, tak ja uwielbiam:tak: wolę iść i poszukać czegoś dla Ali niż dla siebie:-)
Jeszcze nie przeglądałam jesiennych ciuszków Ali, ale na pewno niedługo wybierzemy się po kaloszki i płaszczyk przeciwdeszczowy:tak:
 
Ostatnia edycja:
właśnie spodnie, bluzki to jeszcze mam, ale "na wierzch"... z tym gorzej, chociaż muszę jeszcze przymierzyć nasz różowy płaszczyk, bo o nim zapomniałam:-p
a zakupy dla dzieci i nie tylko... uwielbiam, ale jak wiem, ze mam kasę;-)
 
ijee dziewczyny wczoraj bylam w sklepie i co? ujrzalam przeeeeslicznyyyyyyy plaszczyk zimowy dla malej!
jest taki hm zamszowy? w srodku z futerkiem i kapturem.. zamsz bialy i leciutko wyszywany jasniuuutko rozowymi kwiatuszkami .. jest cuuudny naprawde bardzo ladny i dziewczecy - musialam go kupic.. no i ciutenke na wyrost kupilam mam nadzieje ze na zime bedzie super :D sprobuje strzelic fote i wam wkleic:D
 
ijee dziewczyny wczoraj bylam w sklepie i co? ujrzalam przeeeeslicznyyyyyyy plaszczyk zimowy dla malej!
jest taki hm zamszowy? w srodku z futerkiem i kapturem.. zamsz bialy i leciutko wyszywany jasniuuutko rozowymi kwiatuszkami .. jest cuuudny naprawde bardzo ladny i dziewczecy - musialam go kupic.. no i ciutenke na wyrost kupilam mam nadzieje ze na zime bedzie super :D sprobuje strzelic fote i wam wkleic:D
o i tak lubię, znaleźć coś bez szukania po sklepach, dawaj zdjęcie, zresztą ładnemu we wszystkim ładnie:-) Szantusia cudnie będzie wyglądać:tak:
 
zrobiłam przegląd Alki garderoby, wszystko dobre, kurtki, płaszczyki.... kupiłam tylko nową czapkę na jesień i skarpetki, kombinezon na śnieg też pewnie ze strychu przyniosę:-p
 
ty mi napisz lepiej skad ty masz taki strych !!! :D
ano tak się jakoś nazbierało, po moim Wojtku, po Michalinie, no i jeszcze po dzieciach kuzynek, a ostatnio dostaję rzeczy dla Ali od koleżanki z pracy, ja jej za to po Wojtku daję, fajna taka wymiana, bo mogę coś innego kupić moim dzieciom:tak:
na ostatniej wyprawie na strych znalazłam: polar dla Wojtka, kombinezon dwuczęściowy dla Alki i super adidasy dla Alki (do ogródka jak znalazł), puchową kamizelkę, też dla Alki:-D pozostało mi już tylko kupić dla niej buty na zimę, dla Wojtka trochę więcej.... bo kurtkę i buty:-p
 
Bedytka, Ty i ten Twoj strych :-D Kazda z nas chcialaby miec taki :tak::-) Tylko pozazdroscic, no i masz z glowy wieksze zakupy :tak:

Domiska, rob zdjecie Szantusi w nowym plaszczyku :tak: Na pewno jest sliczny, a Ashanti wyglada w nim zjawiskowo :tak::-)

My na jesien/zime tez w sumie jestesmy obkupione :tak: Mamy jeszcze z zeszlego roku kozuszek taki wyszywany, kurtke puchowa z Reserved (dalej dobra), futerko, ktore T. jej ze Stanow przywiozl, na urodziny dostala kurtke taka ciepla z 5-10-15 i kupilam juz Sarze w Deichmannie buty-sniegowce :tak: Musze tylko kupic kombinezon i tyle :tak::-) Rekawiczki, czapki itd. to wszystko ma :tak:
A teraz na jesienne dni kupilam jej sliczne butki nad kostke na sznurowanie i zamek, kolor khaki z rozem w kwiatuszki z Cool Clubu :tak: Moje dziecko jest tysiac razy lepiej zaopatrzone ode mnie :-p
 
reklama
Do góry