reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Bedytko, sliczne te kozaczki :tak: Ala ma juz noge w rozmiarze 27?:szok::-) Wow, niezle! My nosimy rozm. 25 (i to tez zalezy od firmy, bo jesienne z cool clubu mamy w rozm. 22 :baffled::-p).

Mada, cudny plaszczyk :tak: i do tewgo te wstawki z krateczki a'la burberry :tak::-) Super, Ami bedzie wygladac w nim przepieknie :tak:

Ewus, ach Ci Twoi tesciowie, wymarzeni :-);-):tak:

Domiska, u nas dzisiaj ok.12 stopni, ale to chyba wyjatkowo, bo coraz zimniej sie robi i pewnie w listopadzie czekaja nas opady sniegu :-p:tak:
 
reklama
Bedytko, sliczne te kozaczki :tak: Ala ma juz noge w rozmiarze 27?:szok::-) Wow, niezle! My nosimy rozm. 25 (i to tez zalezy od firmy, bo jesienne z cool clubu mamy w rozm. 22 :baffled::-p).
równiuteńkie 16cm, czyli 17,3 będzie akurat, mam nadzieję, że do końca zimy wystarczą:-p
mada super ten płaszczyk, ale czy ty pomierzyłaś Ami przed zakupem??:-)
 
Bedyta- ja kupuje wieksze buty ale nie o 1,5 cm musze chyba kozaki takie kupic bo inaczej w styczniu znowu trza by było kupować, my tez stopa 16cm:-p

płaszczyk przyszedł z listonoszem i jest śliczny nawet sie nie spodziewałam ze za takie pieniądze bedzie coś tak fajnego ale....włożymy go za rok najwcześniej ...troche trudno moje dziecko dokładnie pomierzyc wiec jest za duzy ,do tego ja mam manie kupowanie"za dużego"nawet bezwiednie czasami za duże kupuje:baffled:
wiec zamówiłam drugi płaszczyk no przeciez ten jak poczeka to mu sie nic nie stanie
teraz czekamy na taki:-p
.:MISS ESKIMO:. uroczy płaszczyk ok.98/104 róż (468917985) - Aukcje internetowe Allegro
 
Mada, ten nowy plaszczyk cudny! Chyba jeszcze piekniejszy od tego pierwszego :tak::-)
A tamten - nie ucieknie, a na wiosne bedzie jak znalazl :tak:
 
Bedytka, dobrze wiedziec :tak: Zaraz zerkne co ma w swojej ofercie ten Sprzedawca, bo Sarze tez by sie kozaczki przydaly :tak::-)
 
reklama
kupiłam młodej kozaczki ,jednak w ccc, fajne są ale chyba za długo nie posłuża bo kupiłam 26 i są niecały cm za duże i chyba nóżka nie wchodzi jej do końca(ma dość wysokie podbicie) ale znowu 27 były 2cm za duże i wyglądała jakw kajakach:-pno cóż te kozaczki to raczej przejściowe bo sa średnio ocieplone ale na teraz ok.póxniej kupimy śniegowce:tak:
ale widziałam w ccc zajefajne kozaki dla małej a la glany!! wypasione , kupilismy jej kurtke na zime w c&a (troche chłopięca) i beda rewelacyjnie pasować....tylko znowu mam problem z rozmiarem:baffled:
 
Do góry