reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Siluniu, zazwyczaj do konca sierpnia mozna upolowac cos z letnich kolekcji, ale na pewno bedzie juz poprzebierane :tak:ale moze cos znajdziesz :tak:

Ja zauwazylam, ze najczesciej przeceniaja rozm. 32 i 34 i te wysokie - 42 i 44, 37 i 38 najtrudniej upolowac na wyprzedazach :sorry2:
 
reklama
wrzesień?? ja bym nie była taka pewna...wczoraj chciałam pokupowac Ami troche bluzeczek bo coś wyrosła i w :5-10-15, smyk, c&a nie było nic...absolutna kiszka:no: wszystko tak przebrane że masakra rozmiar 104 i 110 ze świeca szukac nawet w cenach "normalnych"
A! kupiłam jedną polówke w smyku:-p
co zas do dorosłych szmatek
Sandra- dla mnie 42 to normalny rozmiar chudzielcu;-):-Dale trzeba mieć na uwadze że ja nosze od 38 (rzadko i tylko bluzki)do 44 ; wszystko zalezy od sklepu....
 
Mada, masz racje z ta rozmiarowka. Te metki to jedna wielka sciema. Jak bylam mlodsza, to mialam taki jeden ulubiony zestawiak: bluzka rozm. 34 i sweterek XXL. Do dzisiaj mnie to dziwi. :-p
 
Sandra- dla mnie 42 to normalny rozmiar chudzielcu;-):-D...
Ze mnie taki chudzielec, ze hej :-p:-D Ubranie maskuje pewnie miejsca :-p:-D:-p ale ostatnio to nawet moj tata mi powiedzial, ze mam brzuch jakbym znowu w ciazy byla (jak sie "zapomne" i nie chodze na "wdechu" :-p:-D), wiec do chudzielca mi daleko :-p
A co do rozmiarowki to ja tez mam od 34 (nawet!!) w porywach do 40! :-pZalezy od sklepu.
 
dziewczyny jak tam jesienne zakupy dla naszych piękności? u mnie jeszcze nic ciekawego na horyzoncie, muszę najpierw na strych skoczyć, ale jakiś płaszczyk na pewno będzie potrzebny:tak:
 
reklama
no wlasnie ja tez sie musze zaczac rozgladac nowe portki trza kupic.. rajstopki mamy jeszcze nowiuskie z polski.. trzeba bluzek z dlugim rekawm i wlasnie jakis plaszczyk zakupic :d :D

powiedzcie mamuski tez tak kochacie takie zakupki?:D
 
Do góry