reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Bedytka, ja tak tylko zartowalam z tym deszczem ;-):-D

Domiska, tylko sie cieszyc, ze kalosze sa Wam niepotrzebne ;-):-):tak:

A ja teraz poluje na jakas fajna pelerynke z podszewka bawelniania :tak::-) Mam jedna upatrzona, jutro koniec licytacji :tak:Moze mi sie uda, bo ostatnia super z Next przeoczylam :-p
 
reklama
sandra i jak pelerynka? ja dostałam od kumpelki (w końcu to ja coś dostaję a nie tylko rozdaję:-p) no i się już przydała;-)
Domiska a na co Wam kalosze?:-D:-D:-D
 
Bedytka, oczywiscie, ze mnie przelicytowali :eek::-p Bo jak wlaczylam allegro, to juz bylo ponizej minuty, a zanim sie zalogowalam aukcja sie skonczyla :-p Dupa wolowa ze mnie :-p
 
u nas bez kaloszy ostatnio ani rusz:-ppelerynka też by nam sie przydała chyba skocze na allegro:-p

a ostatnio w ccc kupiłam 3 pary sandałów w sumie wydałam 50zł bo tak poprzeceniane
małej strasznie sie pocą stopy , w pełnych butkach (ze skórki) nogi mokre, w sandałkach też a kupiłam sandałiki sportowe z ircha w środku i stópki suchutkie:tak:
wiec na drugi dzien kupiłam druga pare taka sama ale czarne(takie koło domu) i trzecia para do wody za 9zł a kosztowały 39:-p
 
mada- nie ma to jak przeceny i wyprzedaże:-):-)

ja znów nakupowałam ciuszków dla moich kochanych dziewczynek:-D tym razem w bhs, równiez na wyprzedażach:-p wszystko po 9 zł:szok: bluzeczki, spodenki, sweterki, maleńkie kompleciki... wydałam niecałe 100 zł, a wyszłam z wielką reklamówą ubranek:tak:
 
Nie ma to jak wyprzedaze :-D:tak::-D:tak:

Ewus, z Olenki nastepna mala strojnisia bedzie rosnac ;-):-) No i super w sumie, ze druga coreczka, bo odziedziczy sporo po Julci :tak::-)
 
reklama
Silunia- na pewno będą, moze juz mniej ale zawsze cos sie przecież znajdzie:-pszkoda tylko ze dla nas sa niskie numery wyprzedawane ja na razie upolowałam tylko zakiecik:dry:
 
Do góry