reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Dominique, cudna sukieneczka! :tak: Pszczola bedzie wygladac uroczo na weselu :tak::-) Sara ma bardzo podobna :tak: Mam jej zdjecie na n-k w tej sukience :-);-):-)

A ja narazie stopuje z zakupami ciuszkowymi dla malej, bo nie mam gdzie ich trzymac:eek::-p Cala duza komoda, pol szafy mojej i cala duza polka zawalone sa jej ciuszkami :-pA buty zajmuja pol podlogi w sypialni :-p Kolejne zakupy to dopiero na jesien i zime bede robic, ale tez niewiele, bo mam sporo rzeczy po Maksie od siostry T.
 
reklama
sandra ja dosłownie po 1 sztuce kupuję, i do tego raczej wyjściowe rzeczy, chociaż przyznam się bez bicia, na punkcie butów ostatnio mi odbiło, Alka ma chyba z 6 par aktualnie:-p
wyprzedaż w tesco się zaczęła ale jeszcze nie wszystkie ciuchy, więc poczekam, ale za to dla siebie kupiłam dzisiaj strój kąpielowy, za całe 15 zł, zdębiałam przy kasie, bo metki z ceną nie było:-)
 
Sandra no wlasnie! cos mi ta sukienka dominique byla jakas znajoma! Sarunia ma bardzo podobna co?:)


jejku powiem Wam ja to jestem nalogowcem.. gdzie nie jestemto kupuje jakies ciuszki dla malej.. dzis jej kupilam sukienke i bluzke, wczoraj bluzke i spodenki, kilka dni wczesniej sukienke ogrodniczke dzinsowa, komplecik bluzke i spodniczke i jakies bluzki .. itd
mnie nie mozna wpuszczac do sklepu chyba :D


ale sobie tez kilka rzecyz kupilam z 4 bluzeczki, bluze z kapturem, iiiiii wypatrzylam sobie supeer spodnie :D musze tylko jutro podjechac je przymierzyc :D
no i moja suknia na weslee kumpelki przyszla!!! :Dno ale nie robie offtopu:p
 
Bedytko z tymi butami to i ja coś mam;-) dzisiaj kupiłam jej śliczne sandałki - nie mogłam się oprzeć w dodatku za 8 zł. W sumie ma już 5 par butów:tak::-p A ja chodzę w japonkach z zeszłego roku:-D
 
Widze, ze szalejemy ;-):-)

Moja ma chyba z 15 par butow :-p a chodzi moze w 3 parach na krzyz :-p
Ostatnio kupilam jej w Deichmannie super kalosze :-) i na dzisiaj ma jak znalazl, bo u nas od rana deszcz.
Wlasnie moja mama wziela ja na zakupy (wozkiem, zeby nie musiala noscic siatek w rekach:-p) i Sara przeszczesliwa w pelerynie i kaloszach :-):-D

Ja sobie ostatnio kupilam w H&M takie fajne szorty czarne, ktore moga byc noszone jako dluzsze (np. do pracy), a jak sie je podwinie i zepnie na guzik to sie robia takie wakacyjne, krotkie :-)
 
ooo kaloszy nie policzyłam:-p
sandra przy najbliższej okazji pędzę do H&M, zapomniałam że tam fajne rzeczy są, teraz zresztą prawie wszędzie obniżki;-)
 
A nam doszly drugie kalosze :-p Moja babcia kupila jej ostatnio, bo "nie mogla sie oprzec" :-p:-) Szkoda tylko, ze sa pol numera wieksze od tych co mamy teraz, wiec nie wiem kiedy ona je wynosi :eek: No chyba, ze bedziemy miec "super" lato :-p;-)
 
reklama
ijeee :D kalosze swietna sprawa!!!!:D

jejku jakie tu wdzialam fajniste to wam mowie.. ale kurde nie kupuje bo co.. kupie i nawe nie ma kiedy ich nalozyc o malo tez ich nie kupilam ale poczekamy moze na jesien bardziej?:D
 
Do góry