reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Ale cudne ciuszki! :-)

Majka, Oliweczka bedzie sie cudnie prezetowac we wszystkich kreacjach :tak::-):tak:

Z Szantusi jak zwykle mala elegantka :-)

No i widze, ze Ewcia tez obkupila Julcie - prosimy o fotki malej modelki :tak::-):tak:
 
reklama
właśnie jestem po inwazji na strych:-) i powiem, że jestem bardziej niż zadowolona, majteczek, koszulek i spodenek, sukienek w każdym kolorze mamy na całe lato, zostały mi do kupienia jakieś tenisówki i sandałki do biegania;-) nawet wyjściowe ciuchy się znalazły:-p
 
właśnie jestem po inwazji na strych:-) i powiem, że jestem bardziej niż zadowolona, majteczek, koszulek i spodenek, sukienek w każdym kolorze mamy na całe lato, zostały mi do kupienia jakieś tenisówki i sandałki do biegania;-) nawet wyjściowe ciuchy się znalazły:-p
Ja tez chce taki stryszek! :tak::laugh2::-D:tak:
 
Pszczola dostala na dzien dziecka fure ciuchow i 4 pary butow od mojej mamy. Nie bede wszystkiego obfotografowywac, ale jednym nabytkiem sie musze pochwalic - sukieneczka na wesele kuzynki P.,na ktore idziemy 15-go sierpnia. Jeszcze jej nie mam fizycznie, bo dopiero dzis zamowilam na allegro (babcia sponsoruje:-p), ale jest tak sliczna, ze musze:zawstydzona/y: sie nia pochwalic. O:
sukiekageorgebw5.jpg

Jeszcze tylko jakis kapelut na glowe jej sprawie i balerinki i pszczola bedzie miss imperzy:-p:-D
 
dominique- prześliczna sukieneczka:tak::tak:

ja dziś byłam na zakupach i obkupiłam moje dziewczynki kochane (uwielbiam wyprzedaże:-))
julci- kilka sukieneczek, spodenek, spodni, skarpetek, bodzików, sandałki, leginsy
oli- bodziki, rampersy, pajacyki, półśpioszki, dresiki, czapeczki i skarpetki:-)
 
reklama
(uwielbiam wyprzedaże:-))
ja też:-D
wczoraj w 5.10.15 niewielkie zakupy zrobiłam, Wojtek nowa koszulka (ucieszy się jak wróci) a dla Alki koszulka i sukienka, jakoś wszystko zielone mi w ręce wpadło:-p
muszę jeszcze zajrzeć do tesco, bo już ciuchy z cherokee powinny być przecenione;-)
 
Do góry