reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
super te adidaski! :) bardzo delikatne i dziewczece :)))

ale cena?? MASAKRA ! za takie male butki stowke? mooocna przesada! przeciez dziecko zaraz wyrosnie - Ci producenci musza cos z tymi cenami zrobic!
 
super te adidaski! :) bardzo delikatne i dziewczece :)))

ale cena?? MASAKRA ! za takie male butki stowke? mooocna przesada! przeciez dziecko zaraz wyrosnie - Ci producenci musza cos z tymi cenami zrobic!

kochana alez to normalna cena jak na sportowe buciki i tzw.trzewiki!!!
bartki, ecco itp. kosztuja do 200 i wiecej...

a ja sie wkurzyłam za elefanteny zapłaciłam 130 zł a teraz wygladaja jakby całe przedszkole w nich chodziło, w ogóle nie sa trwałe , do tego farbuja tak skarpety ze są nie do wyprania, porazka:angry:
gufo-wyjsciówki tez już zajechane:wściekła/y:
teraz mamy trampki za 9,90:-p
 
oj kurde ja nawet nie wiedzialam.. ale wydaje mi sie ze to strasznie wysoka cena jak za buty dla malego dziecka..

a ja dzis podjechalam do sklepu i weszlam do sklepu obuwniczego tanniego tez jak barszczyk i kupilam Szantusce klapeczki :D jak je nalozyla na nozki to juz nie sciagnela :D
oto one:D
 
domiska- bosko takie małe stopeczki w klapeczkach wyglądają:-D

sandra- śliczne buciki:tak: widziałam takie w deichmanie, ale kosztowały coś ok 100 zł, a nawet chyba ponad:baffled:
 
reklama
Do góry