reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

Jak to druga???:no::rofl2: jak jeszcze pierwsza się nie skończyła???tak mozna mówic grubo po 50,a do tego to jeszcze daleeeeeeeeeko:tak:;-):-)
ha ha drugą bo......................
byłam 10 lat mężatką z 2 kochanych dzieci z mężem którego nie kochałam .Była miłość na początku byłam młodziutka wychodząc za mąż miałam 20 lat....i stał się cud poznałam mojego Pietruszkę odżyłam uwierzyłam w siebie postawiłam wszystko na jedną kartę .Rozstałam się z mężem weszłam w nowy związek kocham i jestem kochana :tak:urodziłam 3 dziecko więc to była moja druga młodość i trwa nadal:tak:więc dlatego druga młodość:tak::tak:
Jak moje xxl w tłusty czwartek u was?????
a którś pisał o miłości do DM mój kolega pojechał właśnie na ich koncert do łodzi chyba:sorry::tak:
 
reklama
malinka1 mamy bardzo podobne historie życiowe z tą różnicą że ja dopiero teraz mam dziecko:)

A mnie nie chce się ruszyć po pączki, a mam taką ochotę! Mąż się wymiguje twierdząc że się odchudza. Cóż , będę musiała się sama ruszyć.
 
Mailinka i nie bałas sie w chodzic w drugi zwiazek? miałas jakies obawy? podziwiam Cie kobietko! ale najwazniejsze ze jestes szczesliwa i to sie liczy!!!

tak dzis tlusty czwartek i nie zjem ani jednego paczka gdyz znowu jestem na diecie i dobrze mi idzidze:-D:-D a wy jak? zjedzcie chodz jednego za mnie!

gastone grstulacje!!!! bliznaki:sorry: moi znajomi maja bliznaiaki i tak sobie swietnie radza podziwiam ich bo jak z Julka tak nie umiem:no::zawstydzona/y: a oni extra!!! i obydwoje pracuja i sie uczy ona!
 
ha ha drugą bo......................
byłam 10 lat mężatką z 2 kochanych dzieci z mężem którego nie kochałam .Była miłość na początku byłam młodziutka wychodząc za mąż miałam 20 lat....i stał się cud poznałam mojego Pietruszkę odżyłam uwierzyłam w siebie postawiłam wszystko na jedną kartę .Rozstałam się z mężem weszłam w nowy związek kocham i jestem kochana :tak:urodziłam 3 dziecko więc to była moja druga młodość i trwa nadal:tak:więc dlatego druga młodość:tak::tak:
Jak moje xxl w tłusty czwartek u was?????
a którś pisał o miłości do DM mój kolega pojechał właśnie na ich koncert do łodzi chyba:sorry::tak:


To cudownie,że Ci się udało!Podziwiam takie odważne kobiety,bo sama taka nie jestem.

U mnie tłusty czwartek jak normalny dzień-rano kawa która mi wystarczy do ok 16,poźniej szczątkowy obiad no i moze jakieś fraworki bo za pączkami nie przepadam.

to ja pisałam o DM,co ja bym dała,żeby zobaczyć jakieś zdjęcia z koncertu....ode mnie nikt nie pojechał.:no:
 
Mailinka i nie bałas sie w chodzic w drugi zwiazek? miałas jakies obawy? podziwiam Cie kobietko! ale najwazniejsze ze jestes szczesliwa i to sie liczy!!!

tak dzis tlusty czwartek i nie zjem ani jednego paczka gdyz znowu jestem na diecie i dobrze mi idzidze:-D:-D a wy jak? zjedzcie chodz jednego za mnie!

gastone grstulacje!!!! bliznaki:sorry: moi znajomi maja bliznaiaki i tak sobie swietnie radza podziwiam ich bo jak z Julka tak nie umiem:no::zawstydzona/y: a oni extra!!! i obydwoje pracuja i sie uczy ona!
pewnie że miałam obawy:tak:kto ich nie ma:sorry:Ale postanowiłam że albo teraz zaryzykuje albo do końca będe tkwiła w maraźmie i udało się i niech tak trwa wiecznie:tak:
ja też się diecę ale jednego pączka zjem a co:-pto i za ciebie kochana zjem co by ci się szczęściło:-)
na jakiej diecie jesteś kochana ?od kiedy się diecisz??jak efekty?ile chcesz zgubić?
ale pytań:-D:-D
ja się diecę od 1 lutego.Dietą MŻ .schudłam jak narazie 2 kg:sorry: a zgubić chcę.hmmm...wariant minimum 15kg wariant optymalny 25-30kg:eek::eek:
 
Jak moje xxl w tłusty czwartek u was?????
a którś pisał o miłości do DM mój kolega pojechał właśnie na ich koncert do łodzi chyba:sorry::tak:

tak dzis tlusty czwartek i nie zjem ani jednego paczka gdyz znowu jestem na diecie i dobrze mi idzidze:-D:-D a wy jak? zjedzcie chodz jednego za mnie!
ja rowniez nie zjem ani jednego:no::no::no:, bo to juz 13 dzien dietki dukanowskiej i juz mam 5 kilo na minusie, wiec zero paczkow:no::no::no::no:
 
MAMUSIA2008 możesz mi przesłać linka do tej diety,albo jakieś coś???:tak:moze spróbuję,moze chociaż kilka kg uda sie stracić do lata...:tak:
 
reklama
To cudownie,że Ci się udało!Podziwiam takie odważne kobiety,bo sama taka nie jestem.

U mnie tłusty czwartek jak normalny dzień-rano kawa która mi wystarczy do ok 16,poźniej szczątkowy obiad no i moze jakieś fraworki bo za pączkami nie przepadam.

to ja pisałam o DM,co ja bym dała,żeby zobaczyć jakieś zdjęcia z koncertu....ode mnie nikt nie pojechał.:no:

ooo jak chcesz moj znajomy był w Pradze a teraz bedzie jejchał do Łodzi!;-)

Malina to to pelen podziw bo ja to był uciekła i w zyciu takej decyzji nie podjeła chocbym milosc swego zycia spotkała:no: bałabym sie cholernie!!!
ja na jakiej diecie MŻ i jak na razie to 4 dzien i nie wiem jakie efekty bo zwaze sie dopiero w poniedzialek;-) po metamorfozie:sorry: ale czuje sie dobrze jesc mi sie juz nie chce
Mamuska a co to za dieta? 5 kg w jakim czasie?

ja bym chciała tak z 10 kg i wazyc 65-64 kg! mysle ze sie uda!:cool: a cwiczycie ???

ja tez cche link do tej dietki!
 
Do góry