reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston

reklama
Tak tylko u mnie niestety plamienie dzisiejsze ustały...
Chyba bliźniaczki jesteśmy, u mnie też z wtedy co pisalam mialam tego sporo na papierze, zalozylam wkladke i nic na niej nie mam. Zastanawiam sie cxy wziąć tabletke bo jednak mialam3x1 wiec moze za szybko skok, moze skoro rano wzielam jedna to teraz też powinnam... Nie wiem
 
Chyba bliźniaczki jesteśmy, u mnie też z wtedy co pisalam mialam tego sporo na papierze, zalozylam wkladke i nic na niej nie mam. Zastanawiam sie cxy wziąć tabletke bo jednak mialam3x1 wiec moze za szybko skok, moze skoro rano wzielam jedna to teraz też powinnam... Nie wiem
Ja też nie wiem co zrobić, ale skoro nie ma plamienia to chyba jeszcze wezmę jedną na noc 😔
 
Ja z kolei mam brać duphaston po owulacji przez 10 dni, potem badanie HCG. Jeżeli negatyw to odstawiam a jeżeli ciąża to mam brać dalej. W poprzednim cyklu tak robiłam i okres przyszedł po dwóch dniach od odstawienia. Lekarz zalecił brać bo jestem po 3 poronieniach i tak zapobiegawczo żeby pomóc ciąży.
Dziewczyny pisze tutaj bo nie znalazłam lepszego wątku. 4,5 kwietnia kochałam się z chłopakiem,5 miałam owulacje. Zrobiłam 5 testów ciążowych wszystkie pozytywne 2 dni temu miałam plamienie bardzo delikatnie w kolorze kawy z mlekiem, ale nic mnie nie bolało. Wczoraj rano poleciała mi 3/4 podpaski krwi i ból brzucha, po południu już skąpe krwawienie az do teraz ale nic mnie nie boli, jak myślicie czy to ciąża czy już po? Dodam ze mam od tygodnia bolesne piersi czego nigdy wcześniej nie miałam nawet przy okresie, jestem bardzo senna, śmierdzi mi kawa i zrobiłam się płaczliwa. Byłam u ginekologa jest za wcześnie by cis stwierdzić, dała duphaston 3x1 tab i kazała leżeć, jutro mam betę ale się stresuje, nie wiem co robić
 
Dziewczyny pisze tutaj bo nie znalazłam lepszego wątku. 4,5 kwietnia kochałam się z chłopakiem,5 miałam owulacje. Zrobiłam 5 testów ciążowych wszystkie pozytywne 2 dni temu miałam plamienie bardzo delikatnie w kolorze kawy z mlekiem, ale nic mnie nie bolało. Wczoraj rano poleciała mi 3/4 podpaski krwi i ból brzucha, po południu już skąpe krwawienie az do teraz ale nic mnie nie boli, jak myślicie czy to ciąża czy już po? Dodam ze mam od tygodnia bolesne piersi czego nigdy wcześniej nie miałam nawet przy okresie, jestem bardzo senna, śmierdzi mi kawa i zrobiłam się płaczliwa. Byłam u ginekologa jest za wcześnie by cis stwierdzić, dała duphaston 3x1 tab i kazała leżeć, jutro mam betę ale się stresuje, nie wiem co robić
Skoro robiłaś testy ciążowe i wychodziły pozytywne to jasne że ciąża
 
reklama
Pomimo tych krwawień ?
Testy ciążowe wychodzą pozytywne kilka dni po implantacji, czyli zagnieżdżeniu zarodka, bo dopiero wtedy wytwarza się bhcg.
Więc jeśli miałaś pozytywne, to na pewno w ciąży byłaś.
Co teraz się dzieje to trudno powiedzieć. Możliwe, że spada ci progesteron i dlatego masz krwawienia i jak bierzesz duphaston to progesteron się wyrówna. Musisz być pod kontrolą lekarza 🙂 i się tak nie stresuj, bo stres nie jest zalecany. A krew miałaś jakiego koloru? Ciemnoczerwony? Brązowy? Były skrzepy?
 
Do góry