reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston

Testy ciążowe wychodzą pozytywne kilka dni po implantacji, czyli zagnieżdżeniu zarodka, bo dopiero wtedy wytwarza się bhcg.
Więc jeśli miałaś pozytywne, to na pewno w ciąży byłaś.
Co teraz się dzieje to trudno powiedzieć. Możliwe, że spada ci progesteron i dlatego masz krwawienia i jak bierzesz duphaston to progesteron się wyrówna. Musisz być pod kontrolą lekarza 🙂 i się tak nie stresuj, bo stres nie jest zalecany. A krew miałaś jakiego koloru? Ciemnoczerwony? Brązowy? Były skrzepy?
Krew miałam bardzo ciemną w czasie tego mocniejszego krwawienia bez skrzepów , teraz jest bardzo jasno czerwona, dodam tez ze lekarka podczas badania stwierdziła mała nadzerke
 
reklama
Krew miałam bardzo ciemną w czasie tego mocniejszego krwawienia bez skrzepów , teraz jest bardzo jasno czerwona, dodam tez ze lekarka podczas badania stwierdziła mała nadzerke
Nie wiem, może wypowie się ktoś bardziej doświadczony, ale ja czytałam w internecie, że zdarza się, że np w dniu miesiączki dostaje się krwawienia, bo organizm tak zapamiętał, ale jest ona inna, właśnie bez tych skrzepów. Ale czy to prawda to nie wiem. Na pewno krwawienia się pojawiają przy spadku progesteronu i dobrze, że bierzesz duphaston.
 
reklama
Do góry