reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

No nie wierzę, jajnik mi się wziął do pracy
Bravo GIF by Abstra


30dc, pęcherzyk 18 mm 🤣 mój organizm się nie spieszy nigdzie :p ale cieszę się że raczej będzie owu <3

Trzymam kciuki!
 
reklama
Ale ja mówię jak mam i nie jest to do podwazenia, przeciez wiem ile dawałam.
Chodzi o to, ze podobno do in vitro potrzeba duzo tego leku, wiec lepiej wydac wiecej kasy teraz poki nie potrzeba go jeszcze, a zostawić na pozniej te refundację bo wtedy moze to zaboleć portfel jeszcze mocniej
Ale ja nigdzie nie zaprzeczyłam temu, że Ty przy jakimś konkretnym leku masz 50 procent refundacji. Napisałam tylko, że to zależy od leku i może być znacznie więcej ;-).
 
Ale ja nigdzie nie zaprzeczyłam temu, że Ty przy jakimś konkretnym leku masz 50 procent refundacji. Napisałam tylko, że to zależy od leku i może być znacznie więcej ;-).

No rozumiem 😀
Ja jestem jeszcze w tym zielona. Zaufalam lekarce. Ale cos jeszcze mniej mozna slyszalam ale mówiła ze mam zaczekać jeszcze z tym.
Ja akurat mam jak wcześniej wspominalam Rekovelle (3 zastrzyki tylko przyjęlam)
 
Na pewno badania hormonalne. Tam są jakieś zestawy tych badań, bo rzadko jest tak, że jest niewydolność wszystkich hormonów przysadki. M.in. są tam TSH, LH, FSH, testosteron. Innych nie pamiętam.
Poza tym badania obrazowe TK głowy, rezonans.
Ale niech ktoś może jeszcze się wypowie, bo moja wiedza na ten temat jest naprawdę okrojona i może zawierać błędy.
Dostałam skierowanie na:

Prolaktynę
Estradiol
Insulinę na czczo
FSH
TSH
LH
T4 wolne
Kortyzol

Zastanawia mnie, czy nie powinnam też zbadać Anty-TPO- to zaleciła mi wcześniej ta z salve, wstrzymałam się, bo nie miałam w pakiecie, ale insuliny też nie mam, więc może sobie zrobię to AT w melisie....
 
reklama
Dostałam skierowanie na:

Prolaktynę
Estradiol
Insulinę na czczo
FSH
TSH
LH
T4 wolne
Kortyzol

Zastanawia mnie, czy nie powinnam też zbadać Anty-TPO- to zaleciła mi wcześniej ta z salve, wstrzymałam się, bo nie miałam w pakiecie, ale insuliny też nie mam, więc może sobie zrobię to AT w melisie....
A, i usg tarczycy.
 
Do góry