reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

ej może to nie to samo, ale ja miałam histeroskopię na NFZ. I normalnie mi mój lekarz z kliniki prywatnej wystawił skierowanie, ja się umówiłam do szpitala i poszłam. O tyle słabo, ze nie było mojego lekarza ze mną, ale ja nie musiałam kombnować, żeby iść do lekarza na NFZ czy coś.
 
reklama
Uff, bo inaczej to mowy nie ma.
To pytanie za 100 punktów: kto poleci dobrego gina na NFZ, który skieruje na drożność 🙏🙏🙏
Warszawa i okolice do 2h autem
Ja jestem z Lublina i z całego serca polecam Panią Doktor Romanek- Pive ona mnie wtedy skierowała na HSG, a potem na laparoskopię w Puławach bo ma tam znajomych lekarzy którzy dobrze robią zabiegi 🙂
 
ej może to nie to samo, ale ja miałam histeroskopię na NFZ. I normalnie mi mój lekarz z kliniki prywatnej wystawił skierowanie, ja się umówiłam do szpitala i poszłam. O tyle słabo, ze nie było mojego lekarza ze mną, ale ja nie musiałam kombnować, żeby iść do lekarza na NFZ czy coś.
Właśnie zapytam w medicoverze, bo do szpitala maja możliwość wystawiać skierowania, bo nie będę płacić tysiaka. Bez przesady 🙄
 
No nie wierzę, jajnik mi się wziął do pracy
Bravo GIF by Abstra


30dc, pęcherzyk 18 mm 🤣 mój organizm się nie spieszy nigdzie :p ale cieszę się że raczej będzie owu <3
 
reklama
Jeden cykl in vitro to takie dosyć optymistyczne założenie. Chyba że ktoś z góry zakłada, że jak się raz nie uda to więcej już na pewno nie podejdzie.

No i refundacja nie jest 50 procent tylko w zależności od zastosowanego leku może być dużo więcej. Często stosowany przy ivf Menopur 1200:
Na jedną stymulację ivf potrzebne mi były dwa opakowania, czasem potrzeba trzy. W tym przypadku wykorzystanie tej refundacji wcześniej byłoby bardzo bolesne dla portfela.

Ale ja mówię jak mam i nie jest to do podwazenia, przeciez wiem ile dawałam.
Chodzi o to, ze podobno do in vitro potrzeba duzo tego leku, wiec lepiej wydac wiecej kasy teraz poki nie potrzeba go jeszcze, a zostawić na pozniej te refundację bo wtedy moze to zaboleć portfel jeszcze mocniej
 
Do góry