reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dziękuję bardzo ❤️, no mam nadzieje, ze do końca będzie dzielna fasoleczka 😊, bo na razie dalej stresujący okres 09 mimo, że nic się nie dzieje 😊, ale no dużo się naczytało historii i to zostaje z tyłu głowy niestey.

Trzymajcie się cieplutko 💚🍀.
Ja tylko patrzę kto już ładnie wysikał i czskam jak największą ilość 💚
A tam, co będziemy oszukiwać, ze nam dobrze idzie 😂 jak zwykle pod górkę 🙈🙈
Nie czytaj tych złych historii, głaszcz fasolkę i mysl o dobrych rzeczach 😍😍😘😘
 
Gdybym tu miała coś powiedzieć, to bym powiedziała, ze pik 16dc i owulacja do max. 18dc wystąpiła, ale pewności nie mam
Tak wtedy 16 była owulka i od 17 dnia licząc do 9dpo miałam blady test i betę 22 i biega córka z synem było ciężej zajść i po drodze jeden Aniołek. Z córką w maju było tak że Endo po 6 miesiącach zniżania TSH wtedy z 38 powiedział to jest ten czas jak chcemy kielejne jak gin da zgodę bo byłam 7 miesięcy po porodzie i udało się.
 
Moje pierwsze pytanie chyba przed wczoraj było czy możliwe że pik idzie w górę i w dół później w górę i w dół bo mam zawirowania w testach raz jest trochę mocniejsza raz w ogóle ale ani jeden nie jest pozytywny a dziś o teb monitoring dzięki za odpowiedź o co pytać i jakie konkretne pytania zadawać. Jak zaszłam w poprzednim cyklu w ciążę czułam że coś jest nie tak od razu teraz co do zajścia w ciążę teraz mam te same przeczucia
Po pierwsze niczyim obowiązkiem jest odpowiadanie na pytania. No niestety ale to, ze mamy jakąś wiedzę i doświadczenie sprawia, ze możemy ale nie musimy pomagać. To znacząca różnica. Nie podoba mi się Twoj ton.
Do drugie, gdybys zadała sobie odrobinę trudu i przejrzała forum to zobaczyłabyś, ze takie pytania pojawiają się tu co tydzień. Pik to pik, nie idzie ani w górę ani w dół. Pik to najwyższa wartość na teście jaką możesz osiągnąć.
 
A ja nie mam zadnych objawów poza bolem piersi, ktore czuję tak jak w poprzednich cyklach nie czułam i jestem mokra jak w dni płodne - więc ten cień z wczoraj rana mnie rozbudził w nadziei, ale nie skreslam nic bo 8 czy 9 dni po to jeszcze wcześnie 🍀💚

Ja jestem dziś 10po 🤭
Mnie piersi raz bolą raz nie,w tym cyklu akurat bolą ale są miękkie,zawsze jak kamień.
Czekam cierpliwie na @ jak nie przyjdzie to zrobię kolejny test
 
Wgl laski orientujecie się czy jeśli jestem w ciąży a konczy mi się umowa niestety za tydzień, wiec nie będę po 12tc zeby pracodawca mi z automatu przedłużył umowę do dnia porodu ( chyba, ze wykaże się życzliwością w co wątpię ) to po ostatni zatrudnienia w ciągu 14 dni mogę iść na l4 będąc w ciąży ? Wiem, ze po ustaniu zatrudnienia każda osoba pracująca ma do tego prawo jeśli w ciągu 14 dni od ustania stosunku pracy wystąpi choroba, ale nie wiem czy to się tyczy również ciąży. Niestety w firmie której pracuje aktualnie jest dość spory kryzys i przedłużają umowy albo na rok albo na miesiąc - zależy jak leży i jaki kierownik ma dzień po prostu 🤷‍♀️
Boje się, ze przedłuża mi tylko na miesiąc umowę a wtedy dalej nie będę po 12tc niestety :( i nie wiem czy będę mogła iść na chorobowe po skończeniu umowy czy nie :( orientuje się któraś z was ?
Pracuje na produkcji w drukarni z farbami, także l4 jest nie do wykluczenia niestety.
 
Ja mam prośbę dziewczyny, bardzo ciężko mi jest zinterpretować moje owulaczki🤔
Może którejś z większym doświadczeniem rzuci się w oczy kiedy było te słynne PIK 🙈
 

Załączniki

  • 8D4F631F-828F-4382-87BB-2A76930BA74C.jpeg
    8D4F631F-828F-4382-87BB-2A76930BA74C.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 66
reklama
A jak uszkodzenia ciała po wyjebce przed radiowozem?
Aaa byłam na TK i jest złamana ta kość lodeczkowata, drętwieje mi strasznie kciuk 🤦‍♀️ Jadę dziś do ortopedy i zobaczymy co poradzi.. Dostaje już do głowy w domu z ta ręka 🤣 aż se kupiłam książkę mamy ginekolog o ciąży i czytam.. ale z 500 stron zrobiłam już 200 w jeden dzień xD polecajcie jakieś fajne książki haha bo zaraz mi się Netflix skończy 🤣
 
Do góry