reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Okej, oby mnie tu nie zlinczowali :D kreski oczywiście o czasie 5 min i na żywo typowo różowe
Piękne kreseczki. Rób betę i proga 😊 i niczym na razie się nie stresuj, jak będzie niższy próg np. Koło 15 to dziewczyny też zazwyczaj konsultowały się z ginem i często dostawały proga do sumplementowanie😊. Niski prog ogólnie objawi Ci się plamieniami i to też nie zawsze, bo ja miałam końcówkę plamień przy progu ponad 30. Trzymam kciuki 🍀
 
reklama
Moje pierwsze pytanie chyba przed wczoraj było czy możliwe że pik idzie w górę i w dół później w górę i w dół bo mam zawirowania w testach raz jest trochę mocniejsza raz w ogóle ale ani jeden nie jest pozytywny a dziś o teb monitoring dzięki za odpowiedź o co pytać i jakie konkretne pytania zadawać. Jak zaszłam w poprzednim cyklu w ciążę czułam że coś jest nie tak od razu teraz co do zajścia w ciążę teraz mam te same przeczucia

Ja mam raz na jakiś czas tak, tak jakby organizm robił podejście do owu - testy np 0.85 potem już słabsze i za dwa dni już jest normalny pik. Zdjęcie dla przykładu
 

Załączniki

  • IMG_1286.jpeg
    IMG_1286.jpeg
    76,7 KB · Wyświetleń: 38
Kurde dziewczyny!! Miała być owulacja z lewego jajnika bez jajowodu a mnie ciagle wali prawy! Idę na monitoring w sobotę bo wypada 12DC .o Boże jak trzymam kciuki za jajnika prawego 🤣🤣🤣
Trzymam kciuki za prawy!
W ogóle jakieś fatum, bo ja też chciałabym z prawego owu (lewy jest książkowym przykładem policystycznego jajnika i nie współpracuje z letrozolem), a napieprza mnie lewy. Okaże się dzisiaj co i jak ;)
 
Trzymam kciuki za prawy!
W ogóle jakieś fatum, bo ja też chciałabym z prawego owu (lewy jest książkowym przykładem policystycznego jajnika i nie współpracuje z letrozolem), a napieprza mnie lewy. Okaże się dzisiaj co i jak ;)
A ja trzymam kciuki za Twojego jajnika ❤️
 
Piękne kreseczki. Rób betę i proga 😊 i niczym na razie się nie stresuj, jak będzie niższy próg np. Koło 15 to dziewczyny też zazwyczaj konsultowały się z ginem i często dostawały proga do sumplementowanie😊. Niski prog ogólnie objawi Ci się plamieniami i to też nie zawsze, bo ja miałam końcówkę plamień przy progu ponad 30. Trzymam kciuki 🍀
Nie wytrzymałam oczywiście i zrobiłam jeszcze teraz kasetowy, co prawda siusiu tylko 3h i maja za sobą kawę, ale nie mogłam wytrzymać i chyba tez coś widzę 🥹 jutro na pewno zrobię i wrzucę co i jak ❤️
 

Załączniki

  • C9E378D7-6DC2-4C45-95B9-7B86592111E0.jpeg
    C9E378D7-6DC2-4C45-95B9-7B86592111E0.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 120
Cześć,
Ja mam 28, a mąż 29 lat i staramy się o pierwsze dziecko. Z początkiem października odstawiłam antykoncepcję (brałam tabletki tylko przez 3 miesiące, bo okres wypadł mi w dzień ślubu). Staramy się i próbujemy 😄
Od tego cyklu bawię się w paski owulacyjne. Jeszcze potrzebuję troszkę „wprawy” żeby wychwycić ten peak. Ja z tych niecierpliwych co testuje zdecydowanie za wcześnie i za często, ale pewnie niejedna mnie zrozumie, że to jakaś moc wyższa nami wtedy kieruje.💁🏻‍♀️
Myślę, że dołączę do testowania z Wami w marcu, może to mnie zmotywuje do czekania😄

Podczytuje od dłuższego czasu różne staraczkowe i testujące wątki i dzisiaj padła decyzja założenia konta. 😊

Wszystkim życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki żeby każda wysikała te upragnione kreseczki ❤️
 
Piękne kreseczki. Rób betę i proga 😊 i niczym na razie się nie stresuj, jak będzie niższy próg np. Koło 15 to dziewczyny też zazwyczaj konsultowały się z ginem i często dostawały proga do sumplementowanie😊. Niski prog ogólnie objawi Ci się plamieniami i to też nie zawsze, bo ja miałam końcówkę plamień przy progu ponad 30. Trzymam kciuki 🍀
@Calineczka92 co to znaczy, ze miałaś końcówkę plamień?

Pozdrowienia dla Waszej dwojeczki :)
 
Ja mam raz na jakiś czas tak, tak jakby organizm robił podejście do owu - testy np 0.85 potem już słabsze i za dwa dni już jest normalny pik. Zdjęcie dla przykładu
Co to za apka?
Nie tak, czyli?
Czuje że nie będzie lekko tarczycę mam tak powiększona że powoli kwalifikuje się do usunięcia hahsimoto niedoczynność. Od zawsze z natury mój lekarz tak stwierdził owulka z prawego jajnika z lewego 90% nie pękające jajeczko i torbiel co za tym szło że co drugi miesiąc okropne miesiączki tak okropne że z wymiotami z bolu no i ostatnio bardzo TSH mi skoczyło przez zapalenie tarczycy mój rekord TSH 42🙈 tak 42
 
reklama
Moje pierwsze pytanie chyba przed wczoraj było czy możliwe że pik idzie w górę i w dół później w górę i w dół bo mam zawirowania w testach raz jest trochę mocniejsza raz w ogóle ale ani jeden nie jest pozytywny a dziś o teb monitoring dzięki za odpowiedź o co pytać i jakie konkretne pytania zadawać. Jak zaszłam w poprzednim cyklu w ciążę czułam że coś jest nie tak od razu teraz co do zajścia w ciążę teraz mam te same przeczucia
Cytuj odpowiedzi, to będziemy wiedzieć, ze odpowiadasz (wówczas dostaje powiadomienie). Generalnie przy testach owulacyjnych zasada jest taka, ze testujemy do piku i później już nie (bo właśnie to wariuje na testach), niektóre dziewczyny korzystają z aplikacji, gdzie wrzucają zdjęcia testów i aplikacja pomaga wyznaczyć, czy to pik czy tez nie (wówczas trzeba wrzucić jeszcze jeden test jasniejszy, żeby złapała, ze to pik).
Ja sama z siebie wierze średnio w testy owulacyjne, robię czasem, ale nie uwazam tego za dobre narzędzie. Choć u niektórych się sprawdzają. Polecam mierzenie temperatury ewentualnie plus testy owulacyjne, wówczas będzie widać, czy maja racje, czy nie
 
Do góry