reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Zrobiłam mały forumowy skok w bok, po czym patrzę, a cytujesz mnie w wątku "początek ciąży" 😆

Właśnie mi się suszarka kończy więc zaraz będę rozkładać.... pranie 😆
to pomyśl jak ja się zdziwiłam, dobrze, że to miało tylko dwie strony, jakby miało 40 to bym musiała wszystkie przeczytać szukając powodu 😅

Dawaj, poskladam Ci!

Ps. Myślałam o Tobie o 22:22 😁
 
Nie, to mój drugi raz i oba z późnej implementacji, ale ja myślę, że to już mój wiek, obniżone AMH, a i moj mąż też ponad 40 latek ma, dlatego tak może być, że dopiero za którymś razem przetrwa ciąża.... Gin mówiła, że u facetów po 40tce też plemniki już słabsze...w obrazie usg mam dużo antralnych, niby wszystko ok....ale co do ich jakości to już nie wiadomo jak jest. Kulawy plemnik, słabe jajko, ot zapewne jak się trafi dobre jedno i drugie to i ciąża przetrwa..
Mam dwoje dzieci donoszonych, urodzonych SN, ale do 30 r.ż. wtedy też zero problemów z zajściem, bo z donoszeniem w obu miałam problem czy nie urodzę wcześniej, ale donosiłam. Teraz też wierzę, że do 3 razy sztuka...ale muszę czekać na nowe rozdanie;)
Przytulam i trzymam kciuki. 39 to jeszcze młodka jesteś. Na pewno Wam się uda. Môj małż to jak się staraliśmy o córę odstawił całkiem alko, kawę i bardzo dużo ćwiczył i brał suple. Ja też suple, Q10, mniej wina i odstawiłam czarnà herbatę. Nie wiem czy to pomogło czy zbieg okoliczności czy efekt placebo. Ale boom - pierwsza w życiu ciàża. Ja miałam 42 màż 40. U małża słaba ruchliwość žołnierzyków, u mnie poczàtki endometriozy. Tak było i się udało. Ja Wam mówię, najlepiej testować tydzień po terminie @. To wtedy nawet człowiek nie wie, że był biochem. Wiem, wiem… Już kończę ;)
 
Ile się starali?

Czasem w czasie ciąży niektórym się włącza demencja staraniowa. I niekiedy zapominają, jak to było. Niekiedy można zaobserwować takie przypadki. Potem plotą takie farmazony, bo zapomnieli, czarna dziura w mózgu.
tutaj jeszcze gorzej, bo dziewczyna na 22 lata, starali się 1 cykl a ona się wymadrza swoją "bogatą" wiedzą na temat starań
 
Hello Dziewczynki,
zaczynamy luty!

Pieśń na luty:
Wznieście dumnie w górę testy!
W lutym to zwycięskie gesty!
W lutym wszystkie testy zdamy,
w lutym odpowiedzi znamy!

W lutym każda w cionsza zajdzie,
w lutym każda szczęście znajdzie,
w lutym same kreski dwie,
każda z Was niech o tym wie!

Lista testujących:
1.
2. @997tenNumerToKlopoty 🧚‍♀️
3. @stokrotka_ 🧚‍♀️
4. @Kala1201🧚‍♀️, @anyżowe_love🧚‍♀️, @Elferye
5.
6. @wiktoria708, @beaunuage
7. @Ann0708, @Mrufka@@1, @Agulinder 🧚‍♀️
8.
9. @Crazylalafresh, @agaj1508, @Myszko
10. @Avy, @Ceonis
11. @LadyCaro
12.
13. @Malinowa_chmurka, @Madame JS, @krasulkaa
14. @Lilli2, @krynica2
15. @Kejcik
16.
17.
18. @ewm, @asiasiasia, @Dong, @sara.woj, @Wika.00
19.
20. @Bolilol, @Charlotte9
21. @aurii_orelii
22. @Panda91
23.
24. @Owulacja @black_angel @Brownie1992, @ann03, @Lili88, @AScarlett
25.
26. @Justynka28, @BP190
27. @Pati2388
28. @Anezka11


Legenda:
🤰- cionsz
🧚‍♀️ - to zaklęcie Bolilola:
wredna losu jest dziś wola,
dzisiaj los jest nie w porządku,
lecz cionsz będzie w przyszłym wątku 🔮

Pauzujące też kochane, zawsze mile są widziane:
@pluto_nova
@olka11135
@Staaraaczkaa25
@dorota8
@julietta2
@moniaa87
@nikaplis
@doolary12
@Kasiek88
@Lady With Cats

Krótko o zasadach:
  1. To wątek o sikaniu na testy. Zdarza nam się sikać za wcześnie, zdarza nam się rozbierać testy w poszukiwaniu cienia cienia. Jeśli to problem, to nie jest wątek dla Ciebie ;)
  2. To nie jest wątek do wpadania z dupy z testem albo betą i prośbą o interpretację wyniku. Szukaj dalej ;)
  3. To nie jest wątek, w którym piszemy o magicznej mocy odpuszczenia. Chcesz napisać, że odpuszczenie działa – szukaj dalej ;)
  4. Każda dziewczyna odliczająca do testowania jest tu mile widziana ;) Jeśli jesteś nowa – przedstaw się proszę. Będzie nam miło, jeśli będziesz się udzielać – razem z nami rozmawiać o dziwnych rzeczach oraz się wspierać – wtedy na pewno razem z Tobą będziemy cieszyć się z Twoich dwóch kresek ;)
Czekam czekam I mam nadziej ze się doczekam. Trzymam kciuki za wszystkie starając się kobietki. POWODZENIA 😃🥰 Obyśmy zobaczyły te dwie magiczne kreseczki i oby ciąża przebiegała bez problemów 🤰🤱🥰
 
reklama
I chce się z Wami tym podzielić.
Jutro będę dzwonić do poradni niepłodności umawiać Nas na wizytę. 🥰🥰
Świetnie💪🏻.
Daj znać, jaki termin dostaniecie.
Aaaa, niech partner będzie przygotowany, że jego też czekają badania😉.
Z doświadczenia najgorszy pierwszy raz- teraz już mąż dobrowolnie sam upomina się o badanie.
 
Do góry