reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Powiem wam że ostatni raz kupiłam te testy clearblue z wykrywaniem estrogenu i LH. Przez 7 dni miałam mrugającą minkę, dzisiaj rano tez mrugająca po czym jak zrobiłam owulacja easy at home o 10 to był pozytyw i zrobiłam specjalnie clearblue i wyszedł pozytyw ( minka niemrugająca). Niby robi się je z porannego moczu i gdybym nie zrobiła zwykłego paskowego to bym nawet nie wiedziała, że dzisiaj mam pik.
Morał jest krótki - 37€ w poszło w d*pe 🤦‍♀️
37€?! 😱 Niby jak zacznie się mrugająca to można zacząć robić dwa razy dziennie by wyłapać pik, ale wtedy strasznie dużo pasków idzie 😐 u mnie odpukac póki co wyłapywalo bez problemu ale może mam dłuższy wyrzut LH
 
reklama
37€?! 😱 Niby jak zacznie się mrugająca to można zacząć robić dwa razy dziennie by wyłapać pik, ale wtedy strasznie dużo pasków idzie 😐 u mnie odpukac póki co wyłapywalo bez problemu ale może mam dłuższy wyrzut LH

U mnie normalnie tez nie ma problemów bo tez mam dłuższy wyrzut LH .
Niestety nawet więcej niż 37 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_1205.jpeg
    IMG_1205.jpeg
    87,4 KB · Wyświetleń: 52
Mam to samo. Zachodzę i ronię. Robiłaś jakieś badania, bierzesz jakieś leki?
Nie, to mój drugi raz i oba z późnej implementacji, ale ja myślę, że to już mój wiek, obniżone AMH, a i moj mąż też ponad 40 latek ma, dlatego tak może być, że dopiero za którymś razem przetrwa ciąża.... Gin mówiła, że u facetów po 40tce też plemniki już słabsze...w obrazie usg mam dużo antralnych, niby wszystko ok....ale co do ich jakości to już nie wiadomo jak jest. Kulawy plemnik, słabe jajko, ot zapewne jak się trafi dobre jedno i drugie to i ciąża przetrwa..
Mam dwoje dzieci donoszonych, urodzonych SN, ale do 30 r.ż. wtedy też zero problemów z zajściem, bo z donoszeniem w obu miałam problem czy nie urodzę wcześniej, ale donosiłam. Teraz też wierzę, że do 3 razy sztuka...ale muszę czekać na nowe rozdanie;)
 
Kurde, owulaki mi ciemnieją, nie wiem czy w nocy albo jutro nie będę miała piku, czyli jest szansa, że zdążymy z owu przed wymaganą abstynencja 🙈 kuźwa, może jednak trzeba było się przyłożyć do diety 😅
Oby się okazało, że ta wizyta wam już w ogóle niepotrzebna jest;))
 
Kurde, owulaki mi ciemnieją, nie wiem czy w nocy albo jutro nie będę miała piku, czyli jest szansa, że zdążymy z owu przed wymaganą abstynencja 🙈 kuźwa, może jednak trzeba było się przyłożyć do diety 😅
Dziwna jest dla mnie ta wymagana abstynencja przed badaniem nasienia, skoro gdzieś tam mówi się, że trzeba współżyć co drugi dzień. Czyli do zapłodnienia wczorajsze nasienie będzie spoko, ale do badania to musi być takie odstane... Czy może trzeba tego zdać na litry? 😆
 
Oby się okazało, że ta wizyta wam już w ogóle niepotrzebna jest;))
aż tak dobrze raczej nie będzie, ale może będę mogła sobie chociaż posikać z jakąś nadzieją na drugą kreskę, jeśli za tydzień się nie okaże, że endometrium jest całkiem do dupy :)
 
reklama
Do góry