reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
I nadal mnie bolą plecy jak na okres… ale poczekam do następnego wtorku, jak nie będzie to wywołuje. Mam już 35dc.
 
przypomnij mi proszę, jakie masz badania i w ogóle co u Ciebie sie dzieje. Wybacz, sporo hsitorii i troche mi sie mieszają
W tamtym roku po 3 mcach starań dwie kreski, później poronienie zatrzymane w 9 tygodniu. Miałam łyżeczkowanie. Przyczyny poronienia nie znam bo materiał był zanieczyszczony. Z badań na trombofilię wyszło mthfr i pai 1 4g. Nie brałam acardu bo żaden lekarz mi nie powiedział, o tym w sumie dowiedziałam się z forum. Jak w tamtym miesiącu byłam na wizycie to gin stwierdził że mam brać ale dopiero po uwidocznieniu pęcherzyka na USG. Po łyżeczkowaniu miałam 3 miesiące przerwy od starań, po kolejnych 3 miesiącach znowu zaszłam ale była to ciąża biochemiczna. 🥺 W tym miesiącu miałam pierwszą miesiączkę po biochemie.
 
Ja to właśnie się zastanawiam dlaczego niektórzy lekarze preferują naturalnego proga, a inni syntetycznego… 🤔🤔🤔
Nie wiem, może właśnie dlatego, że łatwiej ocenić wpływ naturalnego - bo wychodzi we krwi. Ale jak czytam czasami opisy dziewczyn, że luteina podjęzykowa jest ohydna, a ta dopochwową może powodować infekcje, to cieszę się, że w pierwszej ciąży miałam Duphaston. Mała tabletka, łatwa do połknięcia.
 
W tamtym roku po 3 mcach starań dwie kreski, później poronienie zatrzymane w 9 tygodniu. Miałam łyżeczkowanie. Przyczyny poronienia nie znam bo materiał był zanieczyszczony. Z badań na trombofilię wyszło mthfr i pai 1 4g. Nie brałam acardu bo żaden lekarz mi nie powiedział, o tym w sumie dowiedziałam się z forum. Jak w tamtym miesiącu byłam na wizycie to gin stwierdził że mam brać ale dopiero po uwidocznieniu pęcherzyka na USG. Po łyżeczkowaniu miałam 3 miesiące przerwy od starań, po kolejnych 3 miesiącach znowu zaszłam ale była to ciąża biochemiczna. 🥺 W tym miesiącu miałam pierwszą miesiączkę po biochemie.
A ile macie lat? Inne badania masz ok?
 
Nie wiem, może właśnie dlatego, że łatwiej ocenić wpływ naturalnego - bo wychodzi we krwi. Ale jak czytam czasami opisy dziewczyn, że luteina podjęzykowa jest ohydna, a ta dopochwową może powodować infekcje, to cieszę się, że w pierwszej ciąży miałam Duphaston. Mała tabletka, łatwa do połknięcia.
I jak dla mnie dupek nie miał żadnych skutków ubocznych.
 
reklama
Czy miewacie w nocy "nocne poty" ?
Ja dzisiaj się obudziłam w nocy cała mokra,głowa szyja wszystko mokre.
Od czego tak się dzieje ?
 
Do góry