reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Omg, jak ktoś jest z Krakowa to zrozumie - ja się panicznie boje wjazdu na parking +1 i +2 w Bonarce. Tam jest taka spirala, niby jednokierunkowa ale dla mnie to koszmar.. na ścianach widac pozostałości lakierow różnych aut które zachaczaly
Ja tam nigdy nie parkuje 🤣
Zawsze na podziemnym. Czerwone są moje ulubione 🤣
 
Mialo być absolutnie jestem obecna i Cię pamiętam 🤣😂🤣
Ja mam pecha co do testów... moze dajcie jeszcze jakiś pomysł na test wiarygodny.
Hmmm coś jakby delikatnie przebijało, ale tw pinki tez już mnie oszukały na cienie wiec czekałam teraz na potwierdzenie tego cienia kreska i testami innej firmy. Nie mam pojęcia kurde jaki jeszcze :/ to wciąż tylko kawałek plastiku i nigdy żadnemu nie można ufać na 100% dopóki nie ma prawdziwej kreski, takie moje zdanie :/
 
reklama
Dziewczyny a jeśli mogę mieć pytanie to co polecacie brać teraz prócz kwasu foliowego ? Może coś w pakiecie od razu ?
 
Do góry