reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Ja nie miałam swoich owulacji, więc brałam Duphaston. W pierwszym cyklu stymulacji w 7dpo prog wyszedł około 8, więc gin zaleciła branie Duphastonu w razie "W". Ostatecznie @ przyszła w dzień brania ostatniej tabletki, więc zakładam, że dupek nie był potrzebny (ale pewności nie mam).
W razie ciąży, tak?
 
Powiem ci, że u mnie też z wagą było nieciekawie i w sumie nadal jest. Przy 160 cm ważyłam 37 kg. O dziwo - okresy miałam regularne co przy takiej wadze jest raczej rzadkością - mam kilka koleżanek z nieco wyższa wagą i one cykle miały 80-130 dniówek. Potem trochę przytyłam i w ciążę zaszłam z waga 41 kg przy BMI 16!! Mój gin od razu dał mi zwolnienie i kazał bardzo się oszczędzać bo bał się (powiedział mi to wprost), że po prostu mój organizm nie da rady utrzymać ciąży i uzna ją za coś co trzeba się pozbyć. Ciążę donosiłam - w 39 poprzeć CC urodziłam zdrową córkę (zwężona miednica). Także waga wagą, ale wydaje mi się, że u Ciebie też się uda jeśli tylko wyreguluje się pięknie hormony czego Ci bardzo życzę 😘😘😘
Dziękuję, też mam nadzieję, że tak będzie 😘
Ty miałaś „naturalnie” niską wagę, czy odchudzałaś się?
 
Drugi cykl stymulacji (z sześciu możliwych). Jutro monitoring. Dzisiaj od rana napierdzielają mnie jajniki.
A czym się stymulujesz? To oby było u Ciebie do trzech cykli jak głoszą niektóre legendy 😉
A jaka jest u Ciebie przyczyna braku własnych owulacji?
 
A czym się stymulujesz? To oby było u Ciebie do trzech cykli jak głoszą niektóre legendy 😉
A jaka jest u Ciebie przyczyna braku własnych owulacji?
Niestety mam PCOS. Stymulacja Lamettą. Do tego biorę MioVelię NAC.
Już nie ważne, w którym stymulowanym cyklu, ale marzę, żeby podczas tej stymulacji się udało. A już teraz czuję, że z każdym miesiącem presja będzie większa. Mam nadzieję, że do 3 cykli i będzie cionsz ;)

Teraz mam trochę odskoczni, bo uczę się na egzamin państwowy i codziennie się zastanawiam dlaczego sobie to zrobiłam, że się na ten egzamin zapisałam? :D
 
Niestety mam PCOS. Stymulacja Lamettą. Do tego biorę MioVelię NAC.
Już nie ważne, w którym stymulowanym cyklu, ale marzę, żeby podczas tej stymulacji się udało. A już teraz czuję, że z każdym miesiącem presja będzie większa. Mam nadzieję, że do 3 cykli i będzie cionsz ;)

Teraz mam trochę odskoczni, bo uczę się na egzamin państwowy i codziennie się zastanawiam dlaczego sobie to zrobiłam, że się na ten egzamin zapisałam? :D
Trzymam mocno kciuki za cionsz.
A co to za egzamin?
 
reklama
Do góry