reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Dooobriii!

Nosz masz, a te o ziemniorach, kaszach, ryżach, czyli o wszystkim tym, czego nie mogę jeść.

Ej, dziołchy, zapodajcie propozycje na jakąś dobrą jakościowo wagę łazienkową- ta moja stara coś się waha🫣😅.
 
reklama
Jakbym miała pewność, że będą na jutro wyniki to wtedy przełożyłabym wizytę na jutro żeby mnie nie zdążyło zalać … ale jak znam życie to przełożę wizytę, a wyników nie będzie …
 
Poznań niby miasto doznań 🤣🤣
Ja też Poznań 😁 a raczej Poznań zadupie PZ. ja mam dwójkę dzieci i dwa poronienia i ogólnie też słyszę że ciesz się że masz w domu malutkie stopki drażniące to jest ale to jest prawda i nie uważam tego jako docinek :)
To ja jestem na etapie i lusterka i oglądanie śluzu w okraku na podesciku dzieci od mycia rąk 🤯😁
 
reklama
Do góry