reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
nie ma czegoś takiego jak blokada w głowie i chcenie za bardzo :) pomysl: jak "chcenie" miałoby biologicznie wpływać na zajscie w ciążę?


No to Wam teraz opowiem hita ! 🤣
Któregoś razu poszłam do gina (ale nie swojego,jakiś tam z przypadku)
I ona do mnie,że "wie Pani jak jest z tą ciąża,to dusza zmarłych dzieci szuka sobie rodzica,jak znajdzie to kobieta zachodzi w ciążę"
Moja mina była warta chyba milion $ 😂
Szczęka opadła mi chyba 3pietra niżej że ludzie wierzą w takie bzdety 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
No to Wam teraz opowiem hita ! 🤣
Któregoś razu poszłam do gina (ale nie swojego,jakiś tam z przypadku)
I ona do mnie,że "wie Pani jak jest z tą ciąża,to dusza zmarłych dzieci szuka sobie rodzica,jak znajdzie to kobieta zachodzi w ciążę"
Moja mina była warta chyba milion $ 😂
Szczęka opadła mi chyba 3pietra niżej że ludzie wierzą w takie bzdety 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Lekarz…. LEKARZ… 😳
 
no fakt, ja nie wierze cieniom, które pojawiają się i znikają. Jak miałam biochem to była słaba kreska ale była i była tam ciagle. I ciagle w tym samym miejscu :D
ja mam taką teorie, że jak raz zobaczysz kreskę fabryczną (no bo przecież one tam są) to już je będziesz widzieć, szczególnie jak się ogląda ten test uważnie. Dlatego jak w tym cyklu robiłam dwa pinki, to ich już nie rozbierałam, żeby się nie doszukiwać, teraz mam plan rozebrać pinka dopiero wtedy, jak przez okienko coś wzbudzi moją czujność
 
Nie ma @ więc czekaj ile jesteś dpo?

Jeśli chodzi o mnie nie mogę mieć testów w zapasie ostatnio nasikalam.na lekko 250 zł 😁😁😁 nie dosyć że wszystkie pinki z allegro to jeszcze apteczne rosmanowe. Tylko mi kreski ciemniały i blade się robily dlatego tyle robilam

Jestem 8dpo🥴
Ja nie wierzę tym pinkom mi w tamtym miesiącu wyszła gruba wyraźną kreska i nic nie było bo po tym pinku zrobiłam chyba z 3 i na innych cienie nie wychodziły nawet
 
reklama
Do góry