reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

W ogóle jeszcze odnośnie do tego, co @LadyCaro napisała o kwocie do zapłaty przy dzisiejszych zakupach, to powiem Wam, że ostatnio porównywałam ceny w jednej restauracji. Bo z para przyjaciół często tam chodzimy, każdy w sumie zamawia to samo - i jak jeszcze ze dwa lata temu płaciliśmy 300zl za naszą czwórkę tak mniej więcej, to ostatnio płacimy 500zl 😳
Tak za czasów szkolnych w sphinxie sharma 18 zł teraz 45 😱
 
reklama
Tak, ceny teraz to dramat. A na przykład moja podwyżka śmieszna, nawet nie o inflacje 😞
Niby nie narzekam jakoś na kasę, bo ja z tych co nie musi mieć bardzo dużo, ale widzę, że jest coraz trudniej …
no tak, to jest najgorsze - jak ceny ostro w górę, a wypłata tylko lekko drgnie (o ile w ogóle)
 
ja zaszalałam i kupiłam clearblue ten cyfrowy, ale zachowuję go na okazję jak jakiś tańszy wyjdzie pozytywny i wtedy go zrobię 😂😂

U mnie te czekają na specjalną okazje, kupiłam je dwa dni temu, a na codzienne testowanie zamówię jakieś paskowe. Ja co cykl tak gadam po czym i tak zużywam te testy 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_1277.jpeg
    IMG_1277.jpeg
    208,3 KB · Wyświetleń: 45
Tak za czasów szkolnych w sphinxie sharma 18 zł teraz 45 😱
O, ja tam zamawiam burgera zawsze i nie dość, że jest duża różnica cenowa w porównaniu właśnie z dwa lata temu, to jeszcze np. dam sobie rękę uciąć, że kiedyś coleslaw był w zestawie, a teraz trzeba go dodatkowo zamawiać. Nie wspomnę oczywiście o wielkości porcji.

Ale to zmniejszenie porcji to niestety w kilku z naszych ulubionych knajpek widzimy.
 
U mnie te czekają na specjalną okazje, kupiłam je dwa dni temu, a na codzienne testowanie zamówię jakieś paskowe. Ja co cykl tak gadam po czym i tak zużywam te testy 😂😂
a polecasz jakieś paskowe? Chyba też bym chciała zamówić więcej na raz niż do rossmanna jeździć ciągle
 
reklama
Jestem taka rozczarowana co miesiąc,że już się naprawdę poddam 🥴
Kręgosłup mnie boli i mam ciężkie nabrzmiałe piersi pewnie na @
jeszcze się nie poddawaj, jeszcze kilka dni przed Tobą, za kilka dni już będzie wiadomo, choć wiem, jak trudne to jest oczekiwanie ;(
 
Do góry