reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Hejka :)
Proszę mnie wpisać na 18.02.
Byłam ostatnio u genetyka, zrobiła wywiad i zleciła badania ale widzę, ze to będzie rozwleczone w czasie więc stwierdziliśmy, że próbujemy sami a w międzyczasie diagnostyka.
Moja teściowa jest spoko, nie wtrąca się jakiś bardzo ale myślę, że to kwestia odległości (mieszkamy 100 km od siebie). Jest zakręcona na punkcie suplementów, witaminy, minerały itd. Męża zawsze diagnozuje jak przyjeżdżamy :p
cześć, a skąd pomysł na genetyka? Jakiś lekarz Was wysłał czy sami doszliście do wniosku, że trzeba się udać?
 
reklama
Dziewczyny, które mają za sobą ponad rok nieudanych starań i mają możliwość umówienia się do poradni leczenia niepłodności na NFZ- nie zwlekajcie.
Nie trzeba skierowania.

Zostaliśmy poinformowani, że mamy stawić się na czczo, ponieważ będziemy mieć badania krwi (wszystkie możliwe) dodatkowo genetyka plus oczywiście drożności i inne badania pomocne w zdiagnozowaniu niepłodności- mnie też pani z rejestracji oznajmiła, że kilka razy przyjadę na badania w konkretnych dniach cyklu- wiemy dobrze, o jakie badania chodzi🙂.
Mąż oczywiście prócz badań krwi oczywiście badanie nasienia.
 
Ostatnia edycja:
cześć, a skąd pomysł na genetyka? Jakiś lekarz Was wysłał czy sami doszliście do wniosku, że trzeba się udać?
Jestem po dwóch poronieniach i dostałam skierowanie od ginekologa. Leczę się na hashimoto ale badania mam teraz w miarę ok, wiec szukamy przyczyny.
Genetyk dał mi skierowanie na badanie dopiero w marcu, na wyniki czeka się 6-8 tygodni.
 
Dziewczyny, które mają za sobą ponad rok nieudanych starań i mają możliwość umówienia się do poradni leczenia niepłodności na NFZ- nie zwlekajcie.

Zostaliśmy poinformowani, że mamy stawić się na czczo, ponieważ będziemy mieć badania krwi (wszystkie możliwe) dodatkowo genetyka plus oczywiście drożności i inne badania pomocne w zdiagnozowaniu niepłodności- mnie też pani z rejestracji oznajmiła, że kilka razy przyjadę na badania w konkretnych dniach cyklu- wiemy dobrze, o jakie badania chodzi🙂.
Mąż oczywiście prócz badań krwi oczywiście badanie nasienia.
A mam pytanie- godziny wizyt macie jakie mniej więcej? Jest możliwość zapisywania się w godzinach po 16?
 
Jestem po dwóch poronieniach i dostałam skierowanie od ginekologa. Leczę się na hashimoto ale badania mam teraz w miarę ok, wiec szukamy przyczyny.
Genetyk dał mi skierowanie na badanie dopiero w marcu, na wyniki czeka się 6-8 tygodni.
Tylko Ty zostałaś skierowana do genetyka od ginekologa czy Twój partner też dostał skierowanie od innego lekarza?
 
Dziewczyny, które mają za sobą ponad rok nieudanych starań i mają możliwość umówienia się do poradni leczenia niepłodności na NFZ- nie zwlekajcie.
Nie trzeba skierowania.

Zostaliśmy poinformowani, że mamy stawić się na czczo, ponieważ będziemy mieć badania krwi (wszystkie możliwe) dodatkowo genetyka plus oczywiście drożności i inne badania pomocne w zdiagnozowaniu niepłodności- mnie też pani z rejestracji oznajmiła, że kilka razy przyjadę na badania w konkretnych dniach cyklu- wiemy dobrze, o jakie badania chodzi🙂.
Mąż oczywiście prócz badań krwi oczywiście badanie nasienia.
a jaka poradnie polecasz ?
 
reklama
Do góry