reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

@Kaala Ty weź a jak to nie były żadne glisty czy owsiki tylko w różdżce był za duży zoom ustawiony i ona zobaczyła plemniki?
200.gif
 
reklama
Rozbudzona nadzieja jest bardzo bolesna. Mam nadzieje, ze kolejny cykl będzie Wasz!!!!!!!!!
właśnie ja szczerze po tym czasie straciłam nadzieję i tak się taplałam w tym bagienku beznadziei. Dobrze mi tam było, bo wiedziałam, że test będzie biały, że okres przyjdzie, niczego innego się nie spodziewałam. Aż przyszło to... I ciesze się, że mogę zajść, ale wszystko mi to przewróciło w głowie.
 
Aha i rozumiem że pojechałaś do Francji wyleczyć się z tych serów 🤡
Znaczy tak: ja już wtedy tam mieszkałam i nawet pani mi zaproponowała, że mnie na odczulanie przyjmie poza kolejką, bo jak ja w tej Francji przeżyję w obliczu tych serów :-D Dodam jedynie, że zawsze jadłam i jem je normalnie i nie mam uczulenia.. no chyba że można mieć alergię bez objawów ;-)
Gołębi i gęsi nie głaskałam 😁
 
reklama
Do góry