reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Będzie dobrze, skoro pierwsza ciąża była po stymulacji to pewnie teraz też tak będzie. A w którym stymulowanym cyklu udało Ci się zajść?
W drugim, w pierwszym była owulacja ale coś widać nie pykło a w drugim już sukces :) akurat w okolicach owu wyjechaliśmy na kilka dni na romantyczny wyjazd więc to na pewno efekt wakacji 🤣
Czemu? Jedynaki wcale nie mają tak przewalone.

Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że nie mam rodzeństwa.
Tak jak @Bolilol pisze, chcemy drugie, chodziło mi o to że jestem na tym wątku z nadzieją że się uda zajść więc oby nie mieć jedynaka ;) oczywiście jak się nie uda to też będzie spoko, jednak marzy mi się kolejny maluch. A kiedyś może i trzeci 🤩Chociaż tu już mąż protestuje, w ogóle pierwsze miesiące po porodzie mówiłam że nigdy więcej żadnych dzieci 😅
wydaje mi się, że @Elph się teraz stara o drugie dziecko i dlatego ;)
Dokładnie :D
 
Kurde jak te jajniki pobudzić do pracy, macie jakieś magiczne sztuczki jak z ananasem na zagnieżdżenie? 😅
 
Witam w weekend, u mnie z kolei w końcu zaczął się okres (prawie 4 dni opóźnienia przez zmianę klimatu) i kurde aż żałuję że się nie mogłam doczekać...chyba będzie trzeba biegać po większe podpaski! 😵‍💫 Zupełnie tego nie rozumiem, w jednym cyklu słaby tak że zaczęłam snuć teorie o podwyższonej prolaktynie a teraz to 🚣🩸
 
reklama
Do góry