reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Zrobiłam dwa jeden taki inny jeszcze negatyw kurde są w soboty całodobowo jakieś diagnostyki 🙉
Zobacz załącznik 1492095
Niektóre diagnostyki są otwarte w sobotę. ☺️👍


Cóż tu się wczoraj działo 🤭 i jaki szeroki zakres rozmów, od jedzenia, po zwierzaki do kupy i Brownie 😁😁

Ja wczoraj byłam na monitoringu, pęcherzyk pękł prawdopodobnie w środę. Seksy były w poniedziałek, środę i czwartek więc jest szansa. Dziś też może zmolestuje męża.🤫 Jest szansa, ale jak wyjdzie nie wiadomo, nie nastawiam się na razie. Lepiej się miło zaskoczyć. Powiedziałam że na razie nie chce duphastonu, mimo że już po owulacji. Ale nie martwcie się, nie powiedziałam że to dzięki Wam 😁
 
A w ogóle to witam się z Wami na lutowym wątku, w poniedziałek napisze kiedy testujemy, za tydzień z rozpoczęciem nowego cyklu rozpoczynamy stymulację, jeśli lekarze zdecydują się na transfer świeżego zarodka to jeszcze w tym mcu bedziemy mieli transfer 😱😍 wszystko będę wiedzieć w poniedziałek :)
 
Dzień dobry 😬 ja i jedna kreska się witamy 🫣 zaczyna mnie pobolewać brzuch jak na okres 🙄 miłego dnia dla wszystkich 🫶🏻
 

Załączniki

  • 3AE736CA-F4CD-42DA-9891-0E0FD251040F.jpeg
    3AE736CA-F4CD-42DA-9891-0E0FD251040F.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry