reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Wrzuciłam dwa zdjęcia , ale na tym zadupiu przez wiatry to prądu nie ma , a tak to zasięg do dupy ze nawet internetu z tel nie ma . Boże mniej mnie w opiece .
U nas tez dziś prądu rano nie było, ja wkurzona bo mam kurs weekendowy więc odpaliłam z telefonu żeby chociaż obecność mi się liczyła, ale na szczęście przed chwilą naprawili :)
 
Dzieńdoberek wszystkim😉
U mnie dzisiaj bialutko .
Wczoraj cichaczem robiłam z 2giego moczu i wyszła chyba fabryczna , ale dzisiaj nie ma złudzeń.
18 lutego ide do gina ponoć jest bardzo konkret biore badania, wszystkie co mam i zobaczymy co powie.
 

Załączniki

  • 20230203_133354.jpg
    20230203_133354.jpg
    382,1 KB · Wyświetleń: 92
Na dwóch testach ale po czasie zobaczyłam cienie 😮 1 raz w życiu . Ale to pewnie fabryczne 🤷‍♀️ powtórzę później jeszcze jakiś żeby dzisiaj znowu móc się napić winka
Ide ogarnąć ryjka, zaraz idę na ślub ( tylko ceremonia w kościele )
Też tak miałam cień po czasie, ale dzis rano z 1 moczu wyszła biel bieli.
Oby u Ciebie inaczej. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry