reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dziewczyny, a zbieracie coś? Kolekcjonujecie? Ja zbieram klipsy :)
O! Ja jestem śmieciarz kolekcjoner! Ale staram się z tym walczyć. Mam dużą kolekcję różnej maści prosiaków, ale z tym też ostatnio przystopowałam. No i można powiedzieć, że zbieram książki, bo mam za mało czasu na czytanie, a nie mogę się oprzeć, jak trafi się coś fajnego. Mam teraz około 220 książek i wierzę, że kiedyś je wszystkie zaliczę 🤣 Teraz czytam dwie na raz, ale mam czas tylko w czasie drzemek małej, a to za mało.
 
Ostatnia edycja:
Szefowo, wpisz mnie proszę na testowanie na 9 lutego. Wlecze mi się ten cykl jak flaki z olejem :/ Szanse mniejsze niż 2%, ale siknę se, o ile krwawa masakra mnie wcześniej nie spotka. Zagrałam też w totolotka, bo jak nie jedno to drugie chyba mi się należy, nie?
 
Zrobiłam dwa jeden taki inny jeszcze negatyw kurde są w soboty całodobowo jakieś diagnostyki 🙉
IMG20230204053135.jpg
 
reklama
Do góry