reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Może dopiero coś cie dopada
ja liczę na to, że już się kończy, tu się za seks pora brać, a jak mnie mąż zapytał, czy po pracy się zawijam w kocyk i odpoczywam, a ja mu na to, że liczyłam na jakieś ruchanko, to na mnie spojrzał jak na wariatkę 😂 chyba wyglądam tak, jak się czuje 😅
 
Mamy wyniki bety:o
Powiem wam tak, jeśli te nasze pinki wykrywają te cienie na poziomie bety 3, bo tak by wynikało, że moja choyokreska sprzed wczoraj była jakąś pierwszą w ogóle mini betą, to naprawdę chooyokreski to są i te co im nie wierzą mają rację :*
Przy drugiej becie zrobię progesteron, dziś z przejęcia zapomniałam :)
Gratulacje, jejku! 🥰🥰❤️
 
Mój to szybko by wiedział, że coś nie tak, pewnie przy najbliższym nalewaniu 🍷🤣.
Ja rzadko piję :) nawet tydzień temu w kanjpie wzięłam 1,5 l lemoniady chyba jako jedyna, reszta alko ;)
A w ogóle pracujecie zdalnie czy musicie/chcecie chodzić do pracy? Jak Wam wygodniej?
musimy chodzić, tęsknie za czasami ze zdalną... u nas koniec covid = koniec zdalnej.
na urlopie 🤬 mówi to przełożymy na następny miesiąc ale co mi po tym jak w marcu i tak mojego nie ma bo wyjeżdża no żeś kurde
Znajdź najbliższy jakikolwiek monitoring, szkoda tracić miesiąca, płącisz tylko za podgląd usg i ci mówie co i jak...
ile dni po ovu?
Zrobiłam z 10 zdjęć tego pierwszego i na żadnym nie widzę kreski na tym pierwszym 2 dni temu, a gołym okiem jest.. zakładam, że ja dziś jestem +/- 14 dpo bo ja byłam na monitoringu ostatnim jak 20 mm pechęrzyk miał, potem tylko prog sprawdziłam, że była.
Natomiast podejrzewam kiedy była implantacja i to wychodzi 9 dpo jak przeliczyłam...Miałam taką historię w niedzielę, że mnie tak podbrzusze bolało, że poszłam się położyć. Wydawało mi się, że przed okresowo już taki ból i staremu zaczęłam mówić, że @ nadchodzi chyba wcześniej i źle się czuję...

W sobotę miałam masaż japoński (boli jak cholera to coś bo rozluźnia mięśnie przy miednicy i przepływy) a od owulacji 5 razy akupunktura też na płodność. Ciekawe czy zadziałało czy przypadek, tak sobie dumam :)
 
mi też się tak nie chce, w dodatku się czuje taka chora... Dobrze, że ja home office, więc siedzę zawinięta w koc, a o 17 zamknę lapka i tyle i nie muszę jeszcze dojeżdżać
Jejku, to super z tą pracą zdalną- mój M tez tak ma 🙈 ja niestety nie mogę sobie pozwolić- praca z ludźmi 🫣 U nas dzisiaj spadł śnieg i było minimalne opóźnienie pociągu 😩 a potem jeszcze na stacji odśnieżanie samochodu 🫣😂 jeszcze taka stara baba siedziała naprzeciwko mnie w pociągu i zajmowała 2 miejsca 😡 na jednym ona- czytająca książkę, a na drugim jej torebeczka i ciastka, po które sięgała i się obżerała 🫣 a ludzi w pociągu full 😡
 
reklama
Do góry