reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Wiola35* jak Dominik się miewa? Byłaś wczoraj u niego? Jest na cpapie? Jak Ty sobie radzisz? Trzymam nieustannie kciuki, żeby wszystkie wcześniacze problemy Was ominęły.
Hej :) Dominiczek na cepapie radzi sobie (odpukać) bardzo ładnie. Miewa się całkiem dobrze. Wczoraj troszkę płakał i marudził, serducho mi się krajało, ale lekarz mówi, że w tym tyg (teraz mamy 33) to już normalne odruchy maluszka. Dominiczek to już taka mała wersja noworodka, ma więcej ciałka i duuuzo włosów na głowie 😁. Niestety nie mam zdjęcia bo znowu czas szybko przeleciał, już czekała następna mama. W każdym razie różnica jest ogromna w porównaniu z tym co było na początku. Dzisiaj dzwonił Pan doktor z którym nie miałam jeszcze okazji rozmawiać, powiedział, że jest dobrze więc trzymam się tej wersji :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) dzisiaj moje dziecko kończy 2 mc.. Nie wiem kiedy to zleciało, ale dobrze, że czas szybko płynie. U nas w zasadzie bez większych zmian. Badania ogólne wychodzą w porządku. Już dużo więcej też jemy :) dzisiaj była kolejna kontrola okulisty. Niestety szczegółów się nie dowiedziałam bo wszelkich informacji udzielają jak dzwonią do nas rano, muszę więc czekać na jutro.. jednak Pani z którą rozmawiałam , powiedziała, że gdyby coś wyszło nie tak bylibyśmy odrazu o tym poinformowani. Mam więc nadzieję, że badanie wyszło ok tak jak 2 tyg temu. Jutro środa więc odwiedzinki. :)
 
Cześć dziewczyny :) dzisiaj moje dziecko kończy 2 mc.. Nie wiem kiedy to zleciało, ale dobrze, że czas szybko płynie. U nas w zasadzie bez większych zmian. Badania ogólne wychodzą w porządku. Już dużo więcej też jemy :) dzisiaj była kolejna kontrola okulisty. Niestety szczegółów się nie dowiedziałam bo wszelkich informacji udzielają jak dzwonią do nas rano, muszę więc czekać na jutro.. jednak Pani z którą rozmawiałam , powiedziała, że gdyby coś wyszło nie tak bylibyśmy odrazu o tym poinformowani. Mam więc nadzieję, że badanie wyszło ok tak jak 2 tyg temu. Jutro środa więc odwiedzinki. :)
Super. A jak wasze zdrówko?
Wiadomo w ogóle kiedy będziecie mogli zabrać malego do domku?
 
Super. A jak wasze zdrówko?
Wiadomo w ogóle kiedy będziecie mogli zabrać malego do domku?
Mam nadzieję, że jesteśmy bliżej niż dalej, ale napewno do terminu porodu zostaniemy. Ja miałam termin na początek listopada. Wszystko zależy od jego stanu, oczywiście samodzielnego oddechu itd.. bo waga idzie ładnie w górę mały zrobił duży progres z dawka jedzenia. Nie potrzebuje też dodatkowego wspomagania kaloriami. Z oddychaniem jest na ten moment dobrze, w sensie że zapotrzebowanie tlenu na cepapie jest niewielkie. Narazie idzie ku dobremu mam nadzieję, że już niedługo będzie w domu.
Pozdrawiam 😘
 
Dzisiaj był mój mąż u małego ...i taka niespodzianka 💓🥰😍
 

Załączniki

  • IMG_20200930_150733.jpg
    IMG_20200930_150733.jpg
    706,4 KB · Wyświetleń: 309
  • IMG_20200930_145330.jpg
    IMG_20200930_145330.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 312
  • IMG_20200930_145336.jpg
    IMG_20200930_145336.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 299
reklama
Rany jak wyrosl!!! Jak sie zaokraglil! Inne dziecko! Pewnie fota troche go powieksza no ale .... ile teraz wazy? Mozecie czesciej odwiedzac? Cudna niespodzianka!!!!
Tylko patrzec jak wroci do domku kruszynka mala 🤩
 
Do góry