reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Mały duży człowiek. Już nawet smoczek potrafi trzymac [emoji4] zobacz jak na pierwszym zdjęciu trzyma biała taśmę. To odruch trzymania pępowiny. W brzuchu ponoć dzieci ciągle to robią. To daje im poczucie bezpieczeństwa. Moja dziewczynka po to miała ośmiorniczkę. Bo jak zdejmą mu wejście centralne, to sznureczek zniknie. Ale on sobie znajdzie coś, co będzie mógł trzymać. Choćby kawałek pieluszki.
Piękny jest. Jak tak patrzę na niego, to wracają wspomnienia. Może lepiej, że jesteś w domu i cała otoczka neonatologii cię omija. Będziesz zdrowsza. Wszystko ma swoje plusy...
Jesteś... Jesteście dzielni [emoji178][emoji177][emoji3059]
 
Mały duży człowiek. Już nawet smoczek potrafi trzymac [emoji4] zobacz jak na pierwszym zdjęciu trzyma biała taśmę. To odruch trzymania pępowiny. W brzuchu ponoć dzieci ciągle to robią. To daje im poczucie bezpieczeństwa. Moja dziewczynka po to miała ośmiorniczkę. Bo jak zdejmą mu wejście centralne, to sznureczek zniknie. Ale on sobie znajdzie coś, co będzie mógł trzymać. Choćby kawałek pieluszki.
Piękny jest. Jak tak patrzę na niego, to wracają wspomnienia. Może lepiej, że jesteś w domu i cała otoczka neonatologii cię omija. Będziesz zdrowsza. Wszystko ma swoje plusy...
Jesteś... Jesteście dzielni [emoji178][emoji177][emoji3059]

Dziękujemy ciocia jesteś niezastąpiona 😘
 
Dzisiaj Dominiczek nadal radzi sobie bardzo ładnie na cepapie. Przekroczyliśmy wagę startowa, pani doktor mowila, że je naprawdę ładnie i przyrost wagi jest nawet lepszy niż być powinien biorąc pod uwagę, że po urodzeniu waga spada. Reszta bez zmian. Oby tak dalej :)
Ja też nie miałam pojęcia, że życie tak się broni. Nie tak łatwo je zniszczyć. Powiem ci jedno, masz bardzo, ale to bardzo silne dziecko. W domu da ci troszkę popalić, bo nie byle jakie dzieciaczki ( tu jest zadzior, siła, charakter, wytrzymałość, itp) radzą sobie ze skrajnym wcześniactwem. Mama przygotuj się na torpedę [emoji16]
 
Ja też nie miałam pojęcia, że życie tak się broni. Nie tak łatwo je zniszczyć. Powiem ci jedno, masz bardzo, ale to bardzo silne dziecko. W domu da ci troszkę popalić, bo nie byle jakie dzieciaczki ( tu jest zadzior, siła, charakter, wytrzymałość, itp) radzą sobie ze skrajnym wcześniactwem. Mama przygotuj się na torpedę
emoji16.png
Mama się pisze na wszystko☺️☺️☺️
 
Dzisiaj Dominiczek nadal radzi sobie bardzo ładnie na cepapie. Przekroczyliśmy wagę startowa, pani doktor mowila, że je naprawdę ładnie i przyrost wagi jest nawet lepszy niż być powinien biorąc pod uwagę, że po urodzeniu waga spada. Reszta bez zmian. Oby tak dalej :)
Super, że tak dobrze przybiera i radzi sobie z oddychaniem. To są dwa warunki wyjazdu do domu. Widać, że chce jak najszybciej się znaleźć z Wami w domku skoro tak dobrze je i przybiera na wadze :-)
 
reklama
Do góry