reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Cześć ! Co u was? Jak się macie?
Dzisiaj jadę z paczuchą dla personelu. Ból wielki że mnie nie wpuszcza do małego ale cóż.. Pozostaje się tylko z tym pogodzić. Dominiczek ok. Miał trochę glukoze podwyższona i siusiał sporo, ale już się unormowalo zresztą Pani doktor mowila że takie rzeczy u wczesniakow występują i nie należy się martwić. Dzisiaj powiedziała nam, że Dominiczek jest bardzo dzielny i pięknie walczy. Tak więc walczymy :)
 
O rety , taka kruszynka dzielna !!!
Aż się łza w oku kręci !
Tak bym chciała jak najszybciej przeczytać , ze jest na tyle duży i zdrowy by wrócić z wami do domku !!! Ależ sobie zasłużył by go pieścić 24/24 !
 
O rety , taka kruszynka dzielna !!!
Aż się łza w oku kręci !
Tak bym chciała jak najszybciej przeczytać , ze jest na tyle duży i zdrowy by wrócić z wami do domku !!! Ależ sobie zasłużył by go pieścić 24/24 !
Też bym bardzo chciała już go miec. Byliśmy chociaż symbolicznie czymś słodkim podziękować za kolejny tydzień opieki nad naszym maluchem. Ciężko było stać pod drzwiami, wiedzieć że Dominiczek jest za ścianą nie mogąc go zobaczyć.. W środę już będzie miał dwa tygodnie, czas mija.. tyle dobrze.
 
Też bym bardzo chciała już go miec. Byliśmy chociaż symbolicznie czymś słodkim podziękować za kolejny tydzień opieki nad naszym maluchem. Ciężko było stać pod drzwiami, wiedzieć że Dominiczek jest za ścianą nie mogąc go zobaczyć.. W środę już będzie miał dwa tygodnie, czas mija.. tyle dobrze.
Niech mija. Każdy dzień do przodu zwiększa jego szanse i przybliża do spotkania z tobą, z całą rodziną [emoji8]
 
Witaj Wiolu ❤
Jeśli pozwolisz to dołączę do grona e-cioć trzymających kciuki 😊
Jestem aktualnie w 28tc i bardzo poruszyła mnie Wasza historia. Pomodlę się dziś za Was do św.Rity - ona zawsze w takich sprawach pomaga 😊 buziaki dla Ciebie i Dominika 😘
Bardzo mi miło, że tu jesteś 😘 dziękuję bardzo za wsparcie i modlitwe❤️. Ja należę do parafii, gdzie właśnie św. Rita jest szczególnie czczona. Ostatnio będąc w kościele prosiłam ją o łaski dla Dominiczka. Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia 😘❤️
 
reklama
Do góry