reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

MIJA a może to wina szamponu? Bo moja Anielka to sie tak strasznie drapała z tyłu główki i za uszkami jak jej myłam głowę Żelem do ciała i włosów Nivea baby. Jak wróciliśmy do musteli to przestała sie drapać. Może to coś analogicznego?
 
reklama
Też tak stwierdzam Mju. Umyłam jej ostatnio w innym i już się tak nie drapie. Tamten to właśnie płyn i szampon w 1 Nivea
 
A ja kiedys sie zamierzalam z kupnem tego "specyfiku"... Teraz juz wiem,ze go nie kupie. :tak:
U Nas plyn do kapieli,to plyn do kapieli,a szampon,to szampon! :-D :tak: Oczywiscie,wszystko Nivei. :-) I tak pozostanie. ;-)
 
My też od początku jesteśmy wierne nivei. Raz dostałyśmy jako gratis do czegoś mleczko bubchena i ola miała po nim krostki na karczku.
 
Niewiem czy to od gorąca Patrycja wogóle nie chce jeść.Jogurty i kisielek płynny owszem ,ale pieczywa serdelka wyjmuje z buzi i nie je.Zostają jej tylko płyny.:-(
 
u nas to samo Mackowi trzeba wciskać obiadek najchętniej tylko by pił.Zrobiłam mu rosół i pił z filiżanki inaczej nie da rady:wściekła/y:.Wróciliśmy tydzień temu z nad morza z chorymi uszami Maciusia i okropnym katarem i chyba nareszcie ząbkuje- pewnie dlatego też stracił apetyt:-(.
 
nie wiem co sie dzieje z wiktoria od kilku dni budzi sie w nocy i placze dluzszy czas i tak kilka razy w nocy:szok:ciagle chce pic mleka juz wogle nie chce:no:tylko soczek ja uspokoi i w dodatku potrafi wypuic naraz cala butelke ze 150 ml:szok:i jak je to czasem zaczyna wymiotowac i troche jedzenia jej wyleci z buzki nie wiem czy to z przejedzenia moze dlatego ze za duzo zje:confused:nie wiem co robic:no:
 
Uleeczko jak ty sie wogóle czujesz?Niewiem co ci powiedzieć ,może za dużo słonego zjada? Może czuje że zbliza się coś ważnego,i chce cię mieć przy sobie nawet w nocy?
 
reklama
ULECZKO myślę, że najlepiej jakby obejżał Wikusię lekarz. Może to jakaś alergia pokarmowa, może ząbki a może jakas głupotka - ale nie ma się co domyślać - lekarz będzie wiedział co robić. Spróbuj jej dawać do picia herbatkę na uspokojenie z Hippa - u mojej Anielki działa.
 
Do góry