reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Mycha wydaje mi się że jezeli deziecko nie ma gorączki a tylko katar to jak najbardziej powinnaś z nia wychodzić na powietrze. Tak przynajmniej pamietam z czasów Zuzi
 
reklama
Agamamaani,gratulacje dla Frania od Nas. :-D

Mychus,mi pediatra powiedziala,ze takim dzieciom z katarkiem dobrze spacerek robi,bo lepiej im sie wtedy oddycha. :-)
 
A my mieliśmy dziś szczepienie. Anielka była bardzo dzielna tylko po szczepieniu to zmierzyła pielęgniarkę takim wzrokiem, ze aż mój mąż się zaśmiał, że ją zapamiętuje i kiedyś odszuka... Ale była dzielna tylko potem w ciągu dnia nie spała i sporo marudziła ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
 
MJU z tym odszukaniem pielęgniarki to się uśmiałam :-D

No a my wczoraj byłyśmy na kontroli u lekarza. Pediatra powiedziała, ze jest wszystko ok. Płuca są czyste, kaszelku i temp. nie ma tylko jeszcze cholera nad ranem małej znowu napływa tyle do tego noska, że dalej furczy.
Podaję jej jeszcze te kropelki, ale wtedy musiałabym najlepiej ją wziąć z wózka i zakropić ten nos solą fiz i użyć fridy a wtedy na pewno by się obudziła, a wolałabym nie:no: Dzisiaj nad ranem tylko wstalam i obróciłam ją na boczek, ale to pomogło tylko w połowie:confused: W końcu ok 7.00 rano jak już się obudziła na dobre i musiałam jej zmienić pieluszkę to zajęłam sie tym nosem.

Pytałam wczoraj lekarki co ze spacerkami i kąpaniem kiedy dziecko ma katar. Powiedziala ze bez obaw jeżeli jest taka pogoda wychodzić z dzieckiem. Kapąć też można. Powiedziałam to wczoraj teściowej. ona na to że no "ona nie wie tak do końca" Kuźwa dlatego te teściowe tak działają na nerwy, bo zawsze chcą być madrzejsze od samego Pana Boga:wściekła/y:
 
taaaaaaaaa.......

można by dział założyć "nasze kochane teściowe" i pewnie najdłuższe by tam były wypowiedzi :-D ..taki dział na odreagowanie :wściekła/y:
 
A mój Adaś ma zapalenie oskrzeli. Wczoraj super zdrów jak ryba, byliśmy na długim spacerku, a w nocy męczył go kaszel i źle spał. Rano jeszcze katar się przyplątał. Nie czekałam
do poniedziałku bo mogło by się coś gorszego przyplątać.
Bidulek cały dzień się męczy :-(
 
Madziu uważaj na niego teraz bo zapalenie oskrzeli jest dla takiego dziecka bardzo niebezpieczne:no::-(
 
reklama
Madziu, zyczymy DUUUZZZOOO zdrowka dla Adasia! Niech zdrowieje jak najpredzej malenstwo!

A moj Macius dostal od wczoraj katarek:-( . Wychodza mu z noska biale, wilgotne babolki(dotychczas miewal suche)-szczegolnie jak sie siluje na brzuszku. Ale kupilam dzis kropelki o ktorych pisalyscie Nasivin i mu dzis zaaplikuje:tak: bo musi na srode byc zdrow, bo ma szczepienie:szok:
 
Do góry