reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

spoko Franek też robi jedną, dwie dziennie.. ale za to jakie :)

gorzej, bo Franek znów ma swoją wysypkę..
boję się że to na proszek.. znów kupiłam lovellę tak jak na poczatku a w miedzyczasie (kiedy nie miał wysypki) uzywalam Yelpa.. moze to tu tkwi mój problem...
 
reklama
agamamaani wiesz u nas też kiedyś mieliśmy problem z Yelpem - Krzyś m iał uczulenie. Dlatego ja stosuje tylko Lowelle ale już tylko dla Oli, bo Krzysia ciuszki już dawno piore w proszku dla dorosłych.

A co do krosteczek Oli to ja już sama nie wiem. Dziś pijąc herbatkę Hipp dla matek karmiących pomyślałam, że to może od niej? Bo te krostki to tak jakoś pojawiły się od kiedy ja zaczełam pić tę herbatkę:baffled: . Jak myślicie możliwe to jest? Już sama nie wiem :baffled:
 
Mycha z tymi kupkami to jest chyba normalne. Moja Ala tez robi juz od dłuższego czasu 1-2 kupki dziennie, a czasami 1 na dwa, trzy dni.;-) Ja tam nawet wolę, bo zrobi jedno konkretne kupsko a nie w każdym pampersie musztarda i weź zmieniaj pieluchę co chwilę i tyłek wycieraj. Odkąd kwestie kupkowe się unormowały zużywam mniej pampersów i mniej chusteczek.;-)
 
Moja Zuzia ma jakis czas pelno babolkow w nosku,a wczoraj wieczorem,to juz nic Jej nie pomagalo. :-( Ani grucha,ani sol fizjologiczna... :-( I co zasnela,to Bidulka,co chwile sie budzila,bo nie mogla oddychac. :baffled: Tak mi sie Jej szkoda zrobilo,ze poszlam po 22 do osiedlowej apteki (cale szczescie miala dyzur!) i kupilam wode morska,no i Moja Kochana Coreczka,w koncu o 23 zasnela i tak cichutko oddychala,ze az sprawdzalam,czy jest w lozeczku,hehe. ;-) Mam nadzieje,ze ta woda nadal bedzie Jej pomagala (puk puk). :-)
 
Agutko, ja z tego samego powodu kazałam dzisiaj mężowi kupić Fridę, bo gruszką nie jestem jej w stanie wyciągnąć bobolków z noska, poza tym jak tylko zbliżam się z gruszką od razu sie denerwuje. Może Frida pomoże, bo tez słyszę, jak jej, zwłaszcza w nocy, w nosku niechciana zawartość przeszkadza.:-(
 
reklama
moja wikusia ma jakas wysypke na policzkach i ciagle po jedzeniu sie ulewa albo wymiotuje nie wiem co jej jest dokarmiam ja od 2 tygodni mlekiem bebilon bo zpiersi jej nie starcza z pozatym nie lubi jesc z piersi czasem zje troche a czasem sie odpycha i wydziera w nieboglosy a kupki nie robila juz z 3 dni:no: dzwonilam do pani doktor i mowila zeby dac hipoalergiczne mleko i do jutra poczekac jak nic sie nie zmieni to przyjsc:tak: nie wiem co jej moze byc:wściekła/y: pozatym co chwile by chcial jesc w ciagu 2 godzin potrafi wypic 60 ml mleka z piersi troch pociagnac i wypic 100 ml cherbatki hipp rumiankowej ale robi oczywiscie odstepy 10 minutowe dziewczyny wiecie moze o co chodzi??
 
Do góry