reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Renee ja tez masuję Wjtusia,ale to raczej przy porannym przebieranku,bo wtedy ma dobry humor.Po kapieli misimy szybko iść dołózia spożyć kolację i żadne masażyki nie wchodzą w rachubę:-)
Dlatego ja swoją karmię pół godziny przed kąpielą:-) ;-)
 
reklama
Mju moja Ala też na początku robiła zielone kupki i tez byłam z tego powodu z nią u lekarza. Powiedział mi wtedy to samo co Twój pediatra, że wszystko jest o.k., jakoś tłumaczył z czego te zielone kupki się biorą ale teraz to ja juz nie pamiętam, w każdym razie nic z tym fantem nie robiłam, a nie przepraszam-dawałam jej przez kilka dni Lakcid-na przywrócenie naturalnej flory bakteryjnej w układzie pokarmowym, ale to bardziej na zasadzie, że to nie zaszkodzi niż pomoże.;-) Pamietam, że tych zielonych kupek zrobiła mi chyba raptem ze 4, później wrócił kolor musztardy:-) ;-)
 
Mój maluch robił zielone kupki przez dobre 2-3 tyg. też się martwiłam, ze coś nie tak, nawet to poruszałm wcześniej na watku, ale też mu w sumie nic nie było, teraz samo przeszło, tak jak przyszło. ;-)
 
Ja jak bylam z Małą u lekarza to pani doktor powiedziala nam ze dzieci robia zielone kupki miedzy innymi po herbatkachz HIPPa i u nas tak jest. Wczesniej byly kupki musztardowe a teraz odkac daje Oliwca herbatke koperkowa z HIPPa sa zielonkawe. Ale lekarka powiedziala ze tylko kolor jest inny a tak pozatym to dziecku kompletnie nic nie ma. Wiec te z Was ktore daja dzieciom HIPPisowskie herbatki nie maja sie czym martwic :-)
 
My dawaliśmy do picia Plantex, to może dlatego... ale dzięki bo trochę mnie uspokoiłyście, czyli ten mój pediatra może nie jest taki zły :)
 
Ja podaję herbatki Hipposki i moja ma normalne kupki.Zielone miała jak była chora i brała antybiotyk.Mju może się nadziębniła i dlatego?
 
Te herbatki z Hippa, które podajecie to są jakieś smakowe czy normalne??Skoro zaczęłam małą dokarmiać sztucznie to musze ją czymś dopajać bo zwykłej wody nie za bardzo chce mi pić.
 
Oleńka wczoraj i dziś ma sporo krostek na buziulku ale to chyba efekt zjedzonych flaczków przez mamusię - byłu nieźle przyprawione a ja nie mogłam ich sobie odmówić :-( .
 
reklama
Milenka wogóle zaczęła robić dużo mniej kupek niż kiedyś. Kiedyś potrafiła zrobić 6 dziennie a teraz jedną:baffled:
 
Do góry