reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

moj to wali codziennie; z tym ze sie męczy przy tym strasznie ale kropelki mam i dzialają wiec dajemy rade; my za to od niedzieli walczymy z katarem; nos caly czas zapchany; kupilam tą wode morska koszt 20 zeta i widze ze dziala tylko dziala jak mu psikne a po godzinie znowu zapchany; mam masc majerankową pod nos i walcze jak sie da; najgorsze ze mi apetyt stracil bo nie ma jak oddychac; i juz mi ladnie jadl z cyca cholera ile sie namecze zebym miala pokarm a on mi znowu jesc nie chce :( od dzis zaczne odciagac zeby mi znowu laktacja nie zanikla; i teraz maly mi je po 40 z butli <zamiast 120> i spi po 15-30 minut wiec padam na pysk; mam nadzieje ze wyjdziemy Z kupek z jedzenia z katarow i bedziemy sie cieszyc macierzynstwem :D
 
reklama
A JA MAM PYTANIE, ZWŁASZCZA DO DOŚWIADCZONYCH MAM

Chodzi o kolor kupek, normalna powinna mieć kolor zółtawy-taki musztardowy, a co jeśli ma kolor zielonkawy???? czy coś jest nie tak???? pomózcie!!!!!!!!!!
 
Misiu a karmisz piersią czy butlą bo nie pamiętam. Jesli butlą to prawdopodobnie w mleku jest dużo żelaza i wątrąba uczy sie je przetważać a jeśli piersia to prawdopodobnie coś zjadłas. W każdym razie to nic groźnego, córka koleżanki też tak miała.
 
CLEO karmie piersia, zielone kupki ma od soboty, zastanawiam sie własnie nad tym co zjadłam do tej pory, ale jakos nic złego mi nie przychodzi do głowy, staram sie bardzo uwazac na to co jem, DZIEKI KOCHANA ZA ODPOWIEDZ, POZYTYWNA ;-)
 
Misiu kolor kupek też się zmienia pod wpływem powietrza i tak z żółtej na lekko zelonkawą.Jeśli dasz rade to sprawdz w momęcie gdy maluch będzie robił kupke.Jeśli będzie żółta to ok.
Kolorek też jest inny gdy dzidziuś zrobi swoje po paru dniach.
Musisz obserwować,jeśli nie płacze zbyt mocno to raczej jest wszystko dobże.;-)
 
MAMAOSKA mały robi duzo kupek dziennie, oprócz koloru nic dziwnego nie zauwazyłam, położna kazała obserwować, mówi, że może to dieta, albo może jakas ukryta infekcja, i mnie trochę przestraszyła!!!!!! oby to nic takiego!!!!
 
Może i tak ale moja bratowa (ma dzieci w wieku 13 i 8 lat) zawsze tak powtarzała i bardzo uwazała na cycusie wychodząc na dwór.

Ja sama też myslę, że to chyba nie to, bo ja wychodze na dwór prawie w samym biustonoszu:tak: .
 
reklama
Do góry