reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Dzikusko u mnie nie było tak źle, ja poprostu po karmieniu nocnym (pierwszym i jedynym tej nocy:tak: ) postanowiłam zajrzeć do kompa. Kolejne karmienie było o 8 rano. Moja Kochana Oleńka :-) - oby tak częsciej choć ja i tak nie mam co narzekać.
 
reklama
a ja dzis jedno karmienie nie palam i zauwazylam rzecz dziwna.. w nocy po 10-15tu minutach Franek sie najada i zasypia.. w dzien to moze godzinami ssac.. u Was tez tak jest??
 
U mnie Ole je i w nocy i w dzień ok 10-15 min.

A teraz niedawno wierciła sie, kręciła, marudziła, aż zrobiła kupke i teraz smacznie śpi a ja musze ją przebrać i znów sie obudzi.
 
Aga no raczej ja nie mam takiego szczęścia;-)

U nas z tym katarkiem to jest tak ze mała ma go (od dwóch dni) głównie w nocy i z samego rana a potem przechodzi. Tez stosuje sól fizjolog. A czy tą solą zakrapia sie nosek parę razy w ciągu dnia czy są jakies limity??
 
Nasza dzisiejsza nocka była rewelacyjna. Mała zasnęła o 21.30 i obudziła sie o ......3.00:szok: :-D Potem, ja sama przystawiłam ją o 6.00 do cyca bo myslałam że mi go mleko rozsadzi wiec chciałam żeby go opróżniła:laugh2: , ale possała może z 5 minut i spała na maksa. No a nastepne karmienie było o 8.00! Oby każda nocka taka była!!:-) ;-)
 

U nas z tym katarkiem to jest tak ze mała ma go (od dwóch dni) głównie w nocy i z samego rana a potem przechodzi. Tez stosuje sól fizjolog. A czy tą solą zakrapia sie nosek parę razy w ciągu dnia czy są jakies limity??

jak to nocny katarek to może za sucho masz w domku - spróbuj na noc powiesić jej wilgitne pieluszki na łóżeczko - tak ze dwie - trzy tetrówki - to nawilży jej śluzówki - a zakraplac się nie powinno więcej niż 3 razy dziennie po kropelce - tak jest na mojej soli napisane ( mam taką w sprayu)
 
Moje maleństwo się mi rozchorowało_Od wtorku miała silniejszy katarek i zaczeła pokasływac.Wezwałam lekarza do domu na razie nic nie słychac,ale w środę się jeszcze pogorszyło.Przyszedł znowu w czwartek i mała tak sapała że przepisał jej antybiotyk.Teraz na szczęście przechodzi już.Jest już spokojniejsza,takto prawie cały czas płakała.:no:Musieli jej krew pobierac z rączki.Tak płakała aż i ja się popłakałam.:sick::-(
 
Powiedzcie mi jak czesto robią kupkę Wasze pociechy?
Gdzieś u nas czytałam, że wnocy zdaża Wam sie nie zmieniac pieluszki a u mnie ta opcja odpada, bo Ola przynajmniej raz zropbi kupke w nocy a bywa, że i więcej nie mówię juz o kupkach dziennych, których jest jeszcze sporo
 
reklama
Do góry