reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

tego sluzu u dziweczynek nie nalezy zmywac - Anka miala to samo - to tzw maz plodowa - im dlużej się utrzyma tym lepiej - chroni narządy przed ew. zakażeniem .
 
reklama
Agutko jasna sprawa ;-)

Dziewczyny a co podajecie dzieciaczkom na katarek? Milenka dzisiaj obudziła sie z takim katarkiem że hej. Zakropiłam jej nosek solą fizjologiczną, ale nie wiem czy kupić coś jeszcze? co wy stosujecie?
i czy kąpiecie maluchy jak mają katarek?:baffled:
 
Mycha moja kichnie parę razy na dzień, ale z noska jej nie cieknie, więc chyba za katar nie można tego uznać;-), oddycha swobodnie. Jeżeli Milenka ma zatkany nosek i ma problemy z oddychaniem, to ja bym poszła do lekarza, ale jeżeli sprawa wygląda tak jak u nas to ja bym nie zwracała na te pojedyńcze kichnięcia uwagi.;-) Ja Alę kąpię codziennie, ale jakby była przeziębiona, to nie wiem, raczej bym sie wstrzymała z dwa dni z kąpielą i podmywała tylko tyłeczek.;-)
 

Dziewczyny a co podajecie dzieciaczkom na katarek? Milenka dzisiaj obudziła sie z takim katarkiem że hej. Zakropiłam jej nosek solą fizjologiczną, ale nie wiem czy kupić coś jeszcze? co wy stosujecie?
i czy kąpiecie maluchy jak mają katarek?:baffled:

Po podaniu soli ja kładłam na kolanach na brzuszku, trochę z głową w dół, a po tej gimnastyce "wydmuchiwałam" nosa gruszką. Można jeszcze smarować pod nosem maścia majerankową.
 
Nam na katarek (zapchany nosek) pani doktor poradziła albo sól fizjologiczną albo wode morska. Mamy jedno i drugie a jak nosek był zapchany to stosowałam te wode morska a katarek wysysaliśmy Frią bo u nas już gruszeczek w aptekach nie sprzedają.
 
reklama
megi widze ze nie spalas w nocy :) ja moze z 2 godziny; cholera maly mi zaczal kaszlec i nos ma zapchany ze hej; akurat wczoraj mi sie sol fizjologiczna skonczyla wiec dramat; cala noc mi plakal matko to gorsze niz kolka; drzwi dzis zamykam i koniec wizyt;
 
Do góry