reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwości naszych maluszków - jak sobie z nimi radzić?

reklama
albo infekcja albo problemy z ukladem pokarmowym...
a wystpila u Twojego brzdaca?? bo jesli tak to pewnie prze katar....
a co mu w koncu podajesz na ten katarek??
 
aniwar na katarek wodę morską
w pampersie była chwilę , bo jak usłyszałam że zrobił od razu przebrałam , strasznie rzadka była
 
A śluzowata byla??

Moj tez jakis czas temu zrobil taka zielona ze sluzem ale nic mu nie bylo...lekarka powiedzial ze czasem tak moze dzieckoz robic i to nic nie znaczy...ale mysle ze u Was to przez ten katarek....
A jakies kropelki mu podajesz?? jak Bartek mial katar to oprocz oczyszczania wida morska podawalam mu Euphorium to takie kropelki...i pomoglo.
 
A śluzowata byla??

Moj tez jakis czas temu zrobil taka zielona ze sluzem ale nic mu nie bylo...lekarka powiedzial ze czasem tak moze dzieckoz robic i to nic nie znaczy...ale mysle ze u Was to przez ten katarek....
A jakies kropelki mu podajesz?? jak Bartek mial katar to oprocz oczyszczania wida morska podawalam mu Euphorium to takie kropelki...i pomoglo.


dzisiaj znowu zielona, tamta chyvba miała śluz albo była zmieszana z siuśkami, podaję tylko wodę morską małemu , nic więcej
 
na wszelki wypadek powiedz o ej kupce lekarzowi....

idę do lekarza w czwartek dopiero, ale powiem, zapisuję to nawet w kalendarzyku
mały ma taki ten katar , że go budzi ze snu

chyba jeszcze kupię te kropelki co pisałaś
może coś dadzą bo się biedaczyna już 10 dni męczy
 
U mojej małej były jakiś czas zielone kupki i nie wiedziałam od czego i z dnia na dzień zmieniły się na żółte. lekarce mówiłam i powiedziała, że u dziecka na piersi mogą być zielone. W diecie nic nie zmieniałam. Samo minęło.
 
reklama
Do góry